فاکسکان در آستانه سال نو چینی استخدام کارگران خود را افزایش داد

فاکسکان در آستانه سال نو چینی استخدام کارگران خود را افزایش داد

بزرگترین تامین کننده اپل شرکت فاکسکان نام دارد که بر اساس گزارش جدیدی در آستانه سال نو چینی به منظور تقویت میزان تولید خود شروع به استخدام کارگران بیشتری نموده است. کارخانه های آیفون در چین یکی از این مراکز می باشند.

این گزارش ادعا می‌کند که فاکسکان اقدام به استخدام کارگران با اضافه حقوق ۱۴۷۲ دلار کرده است و علاوه بر آن میزان حقوق ماهیانه ثابت  و ۱۰۸۰ دلار نیز برای آنها در نظر گرفته می شود. این کمپانی تایوانی در آستانه افزایش میزان تقاضا برای محصولات اپل در خصوص آیفون اقدام به تخصیص اضافه حقوق برای کارگران و استخدام های جدید کارگران و کارمندان زده تا بتواند تقاضا های بالای بازار را جوابگو باشد. بر اساس این گزارش  اخیراً این شرکت به استخدام کارگران با تجربه در آستانه سال نو چینی که لونار نام دارد می‌کند که از ۳۱ ژانویه شروع شده و تا ۶ فوریه ادامه دارد.

این همان زمانی است که کارگران مهاجر به دلیل تعطیلات سال نو به خانه‌های خود باز می گردند  تا زمان بیشتری را با خانواده خود بگذرانند. علاوه بر این به دلیل شیوع دوباره سویه های جدید بیماری کووید ۱۹ به نام امیکرون و دلتا در ایالت هنان تعطیل های موقتی در این کارخانه ها به وجود آمد، زیرا که عوامل دولتی و اجرایی این مناطق با اعمال محدودیت رفت و آمد تعطیلی های زمانبندی شده ای را در این مناطق اعمال کردند.

تقاضای جهانی برای مدل های آیفون ۱۳ همچنان در آستانه ورود به سال ۲۰۲۲ قوی می باشد و همین امر باعث شد که مطابق آمار و اطلاعات حاصل از شرکت تحقیقاتی وب بوش اپل بتواند به طور تخمینی ۴۰ میلیون آیفون ۱۳ را در این دوران تعطیلات بفروشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.