فاکسکان برای تولید آیفون ۲۰۰ هزار کارگر اضافی استخدام نمود

فاکسکان برای تولید آیفون ۲۰۰ هزار کارگر اضافی استخدام نمود

به علت تقاضای بالای فصلی آیفون ها در ماه پاییز کمپانی مونتاژ کننده آیفون فاکسکان در پاسخ گویی به این تقاضای بالا اقدام به استخدام کارگر نموده تای افزایش تولید این وسیله را جوابگو باشد.

در این مورد در آستانه رونمایی آیفون های جدید همیشه رقابت های زیادی میان شرکت های تامین کننده اپل در جریان بوده است که یکی از آن موارد استخدام نیروی کارگر اضافی می باشد. از آنجا که آیفون های نسل بعدی در آستانه رونمایی می باشند، بر اساس گزارشات فاکسکان در پی استخدام دویست هزار کارگر بیشتر برای تولید این وسیله جدیدی می باشد.

بر اساس گزارش منابع خبری South China Morning Post وانگ سو مسئول خدمات عمومی فاکسکان برای تولید مدل‌های آیفون می گوید که یکی از چالش های اساسی برای این شرکت همیشه استخدام‌ نیروی بیشتر بوده است که با توجه به سیل بسیار شدیدی که در این مناطق اخیراً رخ داده است پیدا کردن کارگر و همینطور مدیریت بخش بسیار مشکل‌تر می‌کند.

این شخص می گوید که برای استخدام نیروی جدید از عوامل دولتی محلی کمک گرفته شد تا بتوانیم به ۲۰۰ هزار کارگر اضافی استخدام کنیم و از این لحاظ پاسخگوی تقاضای بالا برای تولید آیفون ها باشیم. کمک های عوامل دولتی محلی بر اساس گزارشات شامل تدارک دیدن ۱۰۰ دستگاه اتوبوس برای جمع آوری نیروهای کار از محله ها و روستاهای اطراف و همینطور رساندن آنها به محل کارخانه بوده است. شرکت فاکسکان بر اساس گزارشات همچنین در محل کارخانه برای رعایت کردن اصول بهداشتی به آزمایش تست کووید ۱۹ نیز اقدام می کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.