عوامل اجرایی شرکت هیوندای بر سر تولید اپل کار هم نظر نیستند

عوامل اجرایی شرکت هیوندای بر سر تولید اپل کار هم نظر نیستند

عوامل اجرایی هیوندای می‌گویند که هنوز برای همکاری با اپل برای تولید اپل کار مطمئن نیستند که بتواند حرکت خوبی باشد. اگر چه اپل هنوز در این مورد اظهار نظری نکرده است اما بر اساس گزارشات اخیر اعلام شده است که هیوندای و زیر شاخه این شرکت کیا تولید وسیله نقلیه اپل یعنی اپل کار را به عهده خواهند گرفت.

اما حالا عوامل اجرایی در هیوندای می‌گویند که این کمپانی بر سر اینکه چطور این عمل را باید انجام داد یا اینکه اگر آنها واقعاً باید این همکاری را انجام دهند با هم اختلاف نظر دارند. بر اساس منبع خبری رویترز عوامل اجرایی هیوندای که نخواستند نامشان گفته شود اعلام کردند که این شرکت در حال مذاکره با اپل بوده است. اما این گفتگوها هنوز در حال ادامه است و به طور کامل نهایی نشده است.

یکی از عوامل اجرایی نظر خود را این طور بیان نمود : این طور نیست که همیشه مشارکت با اپل بتواند نتایج خوبی داشته باشد. در اینجا اپل رئیس است. آنها هستند که بازاریابی و مارکتینگ خود را انجام می دهند و محصولات خود را خودشان تولید می‌کنند و همینطور برند خود را دارند، از طرف دیگر هیوندایی نیز بسیار شناخته شده و در حوزه خود یک رئیس محسوب می شود بنابراین اینکه چطور این دو باید با هم کار کنند به نظر نمی رسد که بتواند نتایج خوبی داشته باشد.

یکی از رئیسان دیگر این شرکت نظر خود را اینطور گفت که شرکت های تکنولوژی مانند گوگل و اپل می خواهند که ما مثل شرکت فاکستان کاملاً مطیع آنها باشیم. از طرف دیگر او بیان داشت که این همکاری می تواند و یا ممکن است تصویر کلی هیوندای یا کیا را بهتر کند، اما در در دراز مدت این ما هستیم که ماشین خودمان را خود تولید می کنیم.  یکی دیگر از کارشناسان و عوامل اجرایی این شرکت بیان نمود که اپل بیشتر به دنبال تأمین کننده های قطعاتی است که بتواند از آنها برای تامین قطعات استفاده نموده و در نهایت شرکت هیوندای را تنها برای مونتاژ وسیله نهایی مورد استفاده قرار دهد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.