صفحه های نمایش میکرو ال ای دی برای اپل واچ تا سال ۲۰۲۳ یا ۲۰۲۴ آماده نخواهند شد.

صفحه های نمایش میکرو ال ای دی برای اپل واچ تا سال ۲۰۲۳ یا ۲۰۲۴ آماده نخواهند شد.

 یک گزارش جدید صنعتی حاکی است که اپل تا سال ۲۰۲۳ برای ساخت صفحه نمایش اپل واچ از تکنولوژی میکرو ال ای دی استفاده خواهد کرد. در پی گزارش های قبلی که اپل واچ های سری ۶ ممکن است از صفحه های نمایش میکرو ال ای دی بهره خواهد برد، این گزارش جدید نشان می دهد که تولید صنعتی صفحه های نمایش میکرو ال ای دی بزودی امکان پذیر نخواهد بود.

رئیس شرکت ایپستر ادعا می کند که اپل قصد بکار گیری صفحه های نمایش میکرو ال ای دی را دارد اما آنها به احتمال زیاد برای اپل واچ های سری ۹ یا ۱۰ آماده خواهند شد. بنابر گزارش دیجیتالی تایمز برخی شرکت ها برای ساخت و سفارش صفحه های نمایش میکرو ال ای دی اظهار علاقه نموده اند.

بنا به گزارش اپیستر لی برای صفحه های نمایش ۳۰۰ در ۳۰۰ پیکسلی اپل واچ بکارگیری ۳۰۰۰۰۰ میکرو ال ای دی لازم است. کمپانی هایی نظیر اپیستر برای ساخت چنین صفحه های نمایشی در گذشته دچار مشکلاتی بوده اند اما رئیس شرکت اظهار می دارد که با تکنولوژی انتقال انبوه می توان در ساخت صفحات نمایش میکرو ال ای دی سرعت بخشید.

بر این اساس اپیستر ادعا می کند چند سال وقت می برد که بتوان ساخت این صفحات نمایش را به مرحله تولید انبوه رساند. در ادامه او بیان می کند که پنج سال نیز طول می کشد که بتوان از این تکنولوژی در ساخت صفحات نمایش تلویزیون ها استفاده نمود.

بکار گیری میکرو ال ای دی دارای مزیت هایی است نظیر مصرف کمتر انرژی نسبت به صفحه های نمایش فعلی بکار رفته در اپل واچ. مزیت دیگر این صفحات نمایش این است که بسیار نازک بوده و ضخامت بسیار کمتری را اشغال می کنند. اپل چند سالی است که بدنبال ساخت صفحات نمایش میکرو ال ای دی  بوده است و به نظر می رسد در حال نزدیک شدن به هدف خود می باشد.

1 نظر در مورد “صفحه های نمایش میکرو ال ای دی برای اپل واچ تا سال ۲۰۲۳ یا ۲۰۲۴ آماده نخواهند شد.

  1. اشتراک ها: اپل در حال توسعه سیستمی است که به کاربران کمک می کند بیماری های مزمن را ردیابی و سامان دهی کنند | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *