صفحه نمایش آیفون ۱۳ می تواند آیکون نشانگر باتری و ساعت را به طور دائمی روی صفحه نشان دهد

صفحه نمایش آیفون ۱۳ می تواند آیکون نشانگر باتری و ساعت را به طور دائمی روی صفحه نشان دهد

بر اساس شایعات موجود ادعا می‌شود که آیفون ۱۳ ممکن است دارای صفحه نمایشی باشد که که همیشه برای نشان دادن نوتیفیکیشن های کاربر و ساعت روشن می ماند حتی وقتی که صفحه نمایش به طور کامل خاموش شده و به حالت لاک اسکرین می رود.

در ارتباط با مشخصات احتمالی آیفون های ۲۰۲۱  تا به حال شایعات زیادی در سطح وب منتشر شده است که تغییرات بزرگی را نوید می دهد. به خصوص آخرین شایعات شامل تکنولوژی‌های جدید در صفحه های نمایش این محصول خواهد بود. اما یکی از این خصوصیات قابلیت همیشه روشن ماندن صفحه نمایش مشابه با آنچه که در اپل واچ سری ۶ نشان داده شده است می‌باشد.

بر اساس منابع موجود، آیفون ۱۳ ممکن است از یک صفحه نمایش همیشه روشن استفاده کند و حتی زمانی که آیفون به حالت لاک اسکرین می‌رود نیز همچنان برخی اطلاعات مهم را بدون آنکه صفحه نمایش به طور کامل روشن بماند برای مشتری نشان می دهد.

ظاهراً ساعت و همینطور آیکون‌های نشان دهنده مصرف باتری از جمله عناصری هستند که به طور همیشه بر روی صفحه نشان داده خواهد شد. این بدان معنی است که حتی اگر صفحه نمایش به حالت لاک اسکرین برود و بعد از آنکه صفحه به طور کامل خاموش شد نیز هم چنان ساعت و برخی آیکون ها و نوتیفیکیشن ها را نشان خواهد داد.

بنا بر این ادعا نوتیفیکیشن هایی که در این مورد بر روی لاک اسکرین نشان داده خواهد شد به همان صورتی که در حالت معمول بر روی صفحه نمایش آنها را می بینیم به صورت میله ای و آیکون های مختلف خود را نشان می دهند.  این تحلیل گر که سابقه نسبتاً خوبی در ارتباط با نشت‌ها و پیش‌بینی‌های محصولات اپل دارد، قبلاً نیز در ارتباط با آیفون ۱۲  ۲۰۲۰ شایعاتی را مطرح کرده بود که برخی از آنها در مدل های جدید درست پیش بینی شده بود.

منبع  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *