صفحه‌ نمایش مینی ال ای دی در ۲۰۲۲ به آیپد پرو های ۱۱ اینچ می آید

صفحه‌ نمایش مینی ال ای دی در ۲۰۲۲ به آیپد پرو های ۱۱ اینچ می آید

پیش بینی می شود که اپل نسخه ای از مدل آیپد پرو ۱۱ اینچی را در سال ۲۰۲۲ رونمایی کند که دارای صفحه نمایش مینی ال ای دی خواهد بود. این در حالی است که این شرکت به دنبال توسعه استفاده از تکنولوژی های پیشرفته صفحه نمایش در کلیه وسیله های موبایلی نظیر آیفون و آیپد می باشد.

تحلیلگر شناخته‌ شده مینگ چی کو در یادداشتی که در روز جمعه به سهام داران نوشت گفت که پیش بینی میکند آیپد پرو های ۱۲.۹ اینچی در سال بعد به صورت مدل های کوچکتر ۱۱ اینچی با صفحه نمایش مینی ال ای دی به بازار عرضه شود. او در گفته هایش اضافه می کند که انتظار دارد نسل بعدی مک بوک ایر ها از طراحی کاملاً متفاوتی برخوردار باشند.

لازم به ذکر است که اولین محصول از اپل که پنل های مینی ایدی را دریافت نمود آیپد پرو های ۱۲.۹ اینچی امسال می باشد که در ماه آوریل رونمایی شد. این صفحه های نمایش  متشکل از  ۱۰۰۰۰ مینی ال ای دی می باشد که قادر است کنتراست فوق العاده بالایی را نسبت به مدل های پنل های اولد ارائه دهد.

لازم به ذکر است که این تحلیل گر قبل از این پیش بینی نموده بود که اپل در سال ۲۰۲۲ لاین آیپد مجهز به اولد را به بازار معرفی خواهد کرد و همینطور آیپد ایر های  جدید نیز در این سال به بازار معرفی می شوند. کو در یادداشت امروز خود اشاره می‌کند که اپل از تامین کننده صفحه های نمایش لاکسشیر برای تولید بیشتر صفحه های نمایش مینی ال ای دی سفارشهای خود را افزایش داده است.

علاوه بر این دو مدل آیپد جدید و همینطور مک بوک ایر های نسل بعدی این تحلیلگر عقیده دارد که اپل برای مک بوک  های ۱۴ و ۱۶ اینچی نیز قصد دارد که از صفحه های نمایش مینی ال ای دی استفاده کند. این  لپ تاپ ها پیش بینی می شود که در نیمه سوم ۲۰۲۱ وارد تولید انبوه شوند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *