صفحه‌نمایش‌های اولد در آیپد های ۲۰۲۲ جانشین نمایشگرهای TFT می‌شوند

صفحه‌نمایش‌های اولد در آیپد های ۲۰۲۲ جانشین نمایشگرهای TFT می‌شوند

بنا به گزارش یکی از منابع تامین کننده اپل می‌تواند تا سال ۲۰۲۲ صفحه‌ نمایش‌های اولد را در آیپد جایگزین کند. رونمایی آیپد پرو های ۱۲.۹ اینچی نمایش های مینی ال ای دی مقدمه‌ای بر این واقعیت است که اپل در محصولات آینده خود برای صفحه نمایش تکنولوژی های جدید اولد را استفاده خواهد کرد.

بر اساس این گزارش یکی از استراتژی ها گسترش استفاده از صفحه نمایش های اولد که از مدل های آیفون شروع شد به سایر خانواده های محصولات اپل می باشد.  یک منبع ناشناخته در صنعت ساخت صفحه های نمایش به منبع خبری  ETNews گفته است که اپل در حال آماده سازی برای آیپد هایی با صفحه نمایش های اولد می باشد که قرار است در سال ۲۰۲۲ به بازار ارائه شود.

گفته می شود که اپل با تولید کننده های صفحه نمایش به توافق های لازم رسیده که  پنل های مورد نیاز را برای این مدل های آیپد تامین کنند. اگر چنین چیزی درست باشد این حرکت می تواند اولین گام اپل برای جایگزینی صفحه‌نمایش های اولد در مدلهای آیپد باشد.

بنابراین آیپد های آینده دارای صفحه های نمایشی مشابه با آنچه که در آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو به کار رفته است خواهند شد. در حال حاضر اپل از صفحه‌نمایش های ال سی دی TFT برای تمام مدل های آیپد خود استفاده می کند به جز در آیپد ۱۲.۹ اینچی که در سال ۲۰۲۱ آن را رونمایی نمود. این گزارش اولین منبعی نیست ادعا می‌کند که اپل قصد اعمال صفحه های نمایش اولد را در آیپد های آینده خود دارد.

در ماه مارس به منابع متصل به چرخه های صنعتی ادعا نمودند که اولین آیپد ها با صفحه نمایش اولد در اوایل ۲۰۲۲ به بازار ارائه خواهد شد و پیش بینی می شود که مدل جدید ۱۰.۹ اینچی اولین مدلی باشد که این صفحه های نمایش را دریافت خواهد کرد. گزارش دیگری از نوامبر ۲۰۲۰ از احتمال رونمایی آیپد های با صفحه نمایش اولد خبر داده است که قرار است در اواخر ۲۰۲۱ به بازار آید. با موفقیت اپل برای اعمال صفحه نمایش مینی ال ای دی در آیپد پرو های ۱۲.۹ اینچی به نظر می رسد که اپل بخواهد که برای سایر محصولات خود نیز از نمایشگر های پیشرفته تر استفاده کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.