صد میلیون نفر در حال حاضر از اپل واچ استفاده می کنند

صد میلیون نفر در حال حاضر از اپل واچ استفاده می کنند

اپل واچ در ماه دسامبر افزایش قابل توجهی را از لحاظ میزان کاربر استفاده کننده این وسیله نشان داد، به طوری که توانست از مرز رکورد ۱۰۰ میلیون نفر بگذرد. این اطلاعاتی است که بر اساس نظر تحلیل گر Neil Cybart حاصل گردیده است.

در تحقیقی که در وبسایت Above Avalon در روز پنج شنبه منتشر شد، تخمین زده می شود که میزان استفاده از اپل واچ با سرعت زیادی در حال افزایش می باشد،  به طوری که در سال ۲۰۲۰،  ۳۰ میلیون کاربر جدید از این وسیله استفاده می کنند.

این میزان استفاده کننده از  اپل واچ بیشتر از مجموع کاربرانی است در سال‌های ۲۰۱۵ ۲۰۱۶، و ۲۰۱۷ از این وسیله استفاده کرده اند.  با رقم  ۱۰۰ میلیون کاربر می‌توان اپل واچ را در میان سایر محصولات محبوب اپل در مقام چهارم بعد از آیفون، آیپد و مک قرار داد.

علاوه بر این بر اساس ارقام بدست آمده پیش‌بینی می‌شود که تعداد کاربران اپل واچ  حتی از میزان کاربران کامپیوترهای مک در سال ۲۰۲۲ عبور نماید. این شرکت تحقیقاتی عقیده دارد که برای اینکه اپل واچ بتواند رکورد تعداد کاربران آیپد را نیز بشکند، سال های بیشتری طول خواهد کشید. زیرا در حال حاضر میزان فروش آیپد با توجه به بحران اخیر در حال افزایش چشمگیری می باشد.

بر اساس نتایج حاصل از این تحلیل چهار عامل اصلی در رشد با افزایش تعداد کاربران اپل واچ موثر بوده‌اند: شکل ظاهری و نوع طراحی قابل تغییر، توانایی و قابلیت های این محصول، قابل پوشیدنی، طراحی خوش فرم و همینطور اکوسیستم اپل.

بنا به نظر این تحلیل‌گران این محصول هنوز جای بسیار زیادی برای رشد دارد و آن طور که این موسسه اعلام می‌کند تنها ۱۰ درصد از کاربران آیفون در حال حاضر از اپل واچ استفاده می کنند. این درصد در سال ۲۰۱۰ پایان ۲۰۲۰ به ۳۵ درصد رسید که نشان دهنده ی رشد بسیار خیره کننده در میزان کاربران می باشد. اگر بخواهیم این میزان را در مقیاس جهانی بررسی کنیم می‌توان تعداد استفاده کنندگان از اپل واچ را بالای ۳۰۰ میلیون نفر تخمین زد.

منبع 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *