شواهد در حال افزایش برای رونمایی آیپد ایر ۴ در روز های آتی

شواهد در حال افزایش برای رونمایی آیپد ایر ۴ در روز های آتی

برخی تولید کنندگان لوازم جانبی شروع به فروش قاب های آیپد ایر ۴ نموده‌اند. این در حالی است شایعات حاکی از رونمایی این تبلت در روز های آتی است. محبوبیت بالای محصولات اپل باعث می شود که تولید کنندگان لوازم جانبی از این فرصت استفاده نموده و عموما چند  زود تر شروع به فروش لوازم جانبی آخرین محصولات اپل نمایند.

با شایعاتی که در مورد رونمایی آیپد جدید وجود دارد باعث گردیده که عده ای از تولیدکنندگان از قبل شروع به فروش قاب های آیپد جدید نمایند. در این مورد در چند روز اخیر دیده شده است که در وب سایت آمازون دربخش آلمان برخی تولید کنندگان قاب تبلت به نام های تیموو و زتوتاپ کیس در حال فروش قاب های آیپد ایر ۴ هستند. در تصاویر محصولات حاصل از این دو فروشنده  دیده می شود که آیپد ایر ۴ همان طور که پیش بینی می شد از ظاهری شبیه به آیپد پرو برخوردار بوده و دکمه هوم  نیز  در بخش جلویی صفحه نمایش حذف شده است.

منطقی به نظر می رسد که تولید کنندگان بر اساس شایعات موجود حول و حوش رونمایی محصول اقدام به فروش لوازم جانبی آن می نمایند. این کار به محصول آنها کمک می کند که پس از رونمایی محصول قاب آنها به عنوان اولین گزینه در لیست محصولات جای گرفته و فروش بیشتری خواهد داشت.

این راهکار ریسک بالایی ندارد چرا که در صورت وجود تغییراتی در محصول جدید آن ها می توانند به سرعت محصول خود را از لیست موجود حذف کنند. خریداران باید بدانند هیج نوع تضمینی وجود ندارد که فروشندگان لوازم جانبی از داده های کاملا دقیق مطابق با طراحی محصول اصلی استفاده کنند و قاب فروخته شده کاملا سازگار با محصول رونمایی شده باشد .

اما نشت دهنده معروف جان پروسر در آخرین نوشته خود خبر از برگزاری یک رویداد خبری در ۸ سپتامبر توسط اپل را داد. او در ادامه بیان کرد که این رویداد هنوز منتظر تایید نهایی است و در صورت حتمی شدن رویداد خبر آن اعلام خواهد شد. 

1 نظر در مورد “شواهد در حال افزایش برای رونمایی آیپد ایر ۴ در روز های آتی

  1. اشتراک ها: اپل رسما رونمایی اپل واچ سری ۶ و آیپد جدید را برای ۱۵ سپتامبر اعلام کرد | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *