شواهد حاکی از معرفی احتمالی محصول جدید از اپل در ۸ دسامبر

شواهد حاکی از معرفی احتمالی محصول جدید از اپل در ۸ دسامبر

اپل احتمال دارد از طریق بیانیه مطبوعاتی روز سه‌شنبه ۸ دسامبر سخت‌افزار جدیدی را معرفی نماید. اپل در یادداشتی برای به تکنسین ها و برنامه‌ریزان بخش سرویس های خدماتی خود اعلام نمود که خود را برای اعمال تغییراتی در سیستم خدماتی AppleCare در روز ۸ دسامبر آماده کنند.

این تغییرات می‌تواند شامل ایجاد شناسه های جدید برای محصولات تازه و یا به روز رسانی ویژگی ها و شرح محصولات موجود و یا حتی به روزرسانی در نحوه قیمت گذاری برخی محصولات باشد. این یادداشت که توسط مکرومرز از منبعی مورد اعتماد حاصل شده است مشابه با یادداشت های قبلی است که اپل قبل از اعلام برخی از محصولات خود از طریق بیانیه های مطبوعاتی منتشر می نمود. از جمله این محصولات می توان به مک بوک پرو ۱۶ اینچی در نوامبر ۲۰۱۹ و ایرپاد نسل دوم در مارس ۲۰۱۹ نام برد.

 هرچند درستی و صحت این مدارک هنوز مشخص نشده است اما می توان احتمال اعلام سخت افزار جدیدی را در تاریخ ۸ دسامبر از اپل انتظار داشت. اپل فصل پاییز را با معرفی محصولات متعددی که از طریق رویداد های جداگانه معرفی شدن بسیار پرکار آغاز نمود.

درست به همین دلیل، برگزاری بیانیه مطبوعاتی اپل در ۸ دسامبر می تواند با معرفی یک محصول جدید همراه باشد. جدای از اینکه چه محصولی بتواند در این رویداد معرفی شود بر اساس شایعات چندین محصول از اپل هنوز وجود دارند که قرار است تا پایان ۲۰۲۱ به بازار معرفی می شوند.

این محصولات عبارتند از هدفون ایرپاد استودیو اپل و لوازم ردیابی شخصی به نام ایرتگز می‌باشد. هر دوی این محصولات بر اساس شایعات قرار بوده است که در پاییز امسال رونمایی شوند اما هنوز از جانب اپل هیچ کدام آنها تایید نشده است

بر اساس آخرین اطلاعات هر دوی این محصولات می توانند تا اوایل ۲۰۲۱ به بازار آید. بنابراین این بیانیه مطبوعاتی در ۸ دسامبر می‌تواند فرصتی باشد که اپل بخواهد این دو محصول را به طور ضمنی معرفی نماید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *