شواهد بیشتری معرفی آیفون اس ای ۳  ۵ جی را در بهار ۲۰۲۲ تایید می‌کند

شواهد بیشتری معرفی آیفون اس ای ۳  ۵ جی را در بهار ۲۰۲۲ تایید می‌کند

گزارش جدیدی می گوید که آیفون های مدل های آیفون اس ای جدید در بهار ۲۰۲۲ به بازار می‌آیند. این مدل‌های جدید دارای طراحی مشابه با نسل قبلی بوده اما مجهز به پردازشگر های جدید بیونیک A15 اپل و تکنولوژی ۵ جی می باشند. قبل از این نیز بر اساس شایعات پیش بینی می شد که نسل بعدی آیفون های اس ای  به بازار بیایند، اما هیچ کدام از آن پیش‌بینی‌ها درست از آب در نیامد.

حالا یک بلاگ تکنولوژی ژاپنی به نام مک Mac Otakara می گوید که از منابع چینی موثقی خبر گرفته که آیفون اس ۳ دارای همان طراحی مشابه آیفون ۸ خواهد بود، اما از لحاظ تجهیزات داخلی تغییرات قابل توجهی را خواهد پذیرفت. این بدان معناست که آیفون اس ۳ از همان نمایش گر ۴.۷ اینچی با تکنولوژی رتینای hd بهره خواهد برد و همین طور دکمه هوم برای حسگر تاچ آیدی و قفل گشایی آیفون در این مدل حفظ خواهد شد. این منبع ادعا می‌کند که  منابع چینی تأیید کرده‌اند که مرحله تولید این مدل در دسامبر ۲۰۲۱ آغاز خواهد شد.

آیفون اس ای ۳ بر اساس این گزارش انتظار می رود که در بهار ۲۰۲۲ بازار معرفی شود. آیفون اس ای  مقرون به صرفه ترین گزینه مدل های آیفون می باشد که دارای نمایشگر کوچکتر می باشد و فاقد خصوصیات پیشرفته مشابه آنچه که در مدل های آیفون ۱۲ وجود دارد می باشد. اما برای کسانی که نمایشگر های کوچکتر را ترجیح می دهند و به دنبال گزینه مقرون به صرفه و اقتصادی می‌باشند گزینه مناسبی محسوب می شود. اگر این گزارش درست از آب درآید آیفون اس ای نیز از آخرین چیپ پیشرفته اپل بهره خواهد برد و همینطور تکنولوژی ۵ جی نیز می تواند یکی از دلایلی باشد که کاربران بخواهند به عنوان گزینه جدید آن را انتخاب کنند.  در این مورد  باید منتظر بود تا منابع و گزارش‌های دیگر نیز جزئیات بیشتری راجع به این ادعا را ارائه کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.