اپل آیفون ۱۲ را بدون ایرپاد یا شارژر در جعبه ارائه می دهد.

اپل آیفون ۱۲ را بدون ایرپاد یا شارژر در جعبه ارائه می دهد.

 بر اساس گزارش شرکت تحقیقاتی تایوانی ترندفورس اپل تصمیم گرفته است آیفون ۱۲ را بدون شارژر یا هدفون ایرپاد بفروشد. ترندفورس اظهار می دارد که هزینه ساخت آیفون ۱۲ بدلیل استفاده ار تکنولوژی ۵ جی یالا رفته و همین امر باعث می شود که شرکت برای جلوگیری از افزایش قیمت آیفون های امسال از قرار دادن لوازم جانبی نظیر هدفون یا اداپتور شارژر جلوگیری کند.

بر اساس گزارش تحلیل گر مینگ چی کو اپل تصمیم دارد شارژر جدید ۲۰ واتی آیفون ۱۲ را به صورت جداگانه به فروش برساند. کو عقیده دارد صف مدل های آیفون ۱۲ قیمت مشابه با آیفون ۱۱ خواهد داشت. همان طور که می دانیم سال قبل  آیفون ۱۱  ، ۶۹۹ دلار ، آیفون ۱۱ پرو ۹۹۹ دلار و آیفون ۱۱ پرو مکس ۱۰۹۹ دلار قیمت گذاری شدند.

بنابراین احتمال این می رود که اپل با حذف لوازم جانبی نظیر هدفون یا شارژر بتواند اندکی از هزینه های ساخت را جبران کند و به همین جهت می توان انتظار داشت که جعبه آیفون ۱۲ امسال جمع و جور تر و باریک تر باشد که خود همین نیز از هزینه های بسته بندی  و ارسال تا حد زیادی می کاهد.

این استراتژی تجاری از جانب اپل می تواند خود باعث فروش بیشتر ایرپاد نیز بشود.  بر اساس پیش بینی بلین کرتیس اپل هنوز قصد دارد کابل لایتنینگ به USB-C را در جعبه آیفون ۱۲ لحاظ کند. معمولا ارسال محصولات اپل در هر سال در ماه سپتامبر صورت می گرفت اما اپل خود چندی پیش تایید نمود که رونمایی محصولات امسال با تاخیر هایی همراه خواهد بود.

اما مطابق با پیش بینی نشت دهنده شناخته شده جان پروسر اپل در ماه سپتامبر اپل واچ های سری جدید و آیپد های نسل جدید را در طی یک کنفرانس خبری رونمایی خواهد کرد. در حالی که رونمایی آیفون ۱۲ متعاقبا در ماه اکتبر صورت خواهد گرفت.

1 نظر در مورد “اپل آیفون ۱۲ را بدون ایرپاد یا شارژر در جعبه ارائه می دهد.

  1. اشتراک ها: فیس آی دی در آیفون ۱۲ و آیفون ۱۳ با کمک این تکنولوژی جدید بسیار دقیق تر مطمئن تر عمل خواهند کرد | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *