شرکت Zillow قابلیت فیس تایم SharePlay را برای جستجوی املاک و مستغلات اضافه نمود

شرکت Zillow قابلیت فیس تایم SharePlay را برای جستجوی املاک و مستغلات اضافه نمود

شرکت Zillow امروز اعلام نمود که قابلیت SharePlay را به اپلیکیشن ios خود اضافه نموده است که از این طریق به کازبران آیفون و آیپد اجازه می دهد تا از طریق این اپلیکیشن بتوانند فهرست آپارتمان ها و خانه هایی را که پیدا کرده‌اند با دوستان و آشنایان و احتمالاً کارشناس املاک مورد نظر از طریق قابلیت فیس تایم به اشتراک بگذارند.

بر اساس بیانیه شرکت زیلو ساکنین ایالات متحده می توانند از وبگردی و جستجوی خانه ها و املاک از طریق SharePlay لذت می برند و این قابلیت جدید برای فیس تایم به گونه ای طراحی شده است که در هنگام کارکردن با اپلیکیشن زیلو کاربران با اشتراک گذاشتن خانه های مورد نظر خود لذت بیشتری را تجربه نمایند. در این مورد بعد از آنکه یک تماس از طریق فیس تایم انجام می شود قابلیت SharePlay از طریق اپلیکیشن زیلو قابل استفاده می باشد و بنابراین هر شخص می تواند با نصب این اپلیکیشن زیلو بر روی آیفون و آیپد خود که دارای سیستم عامل iOS 15.1 و iPadOS 15.1 و بعد از آن می باشند از ویژگی های آن استفاده کند.

بعد از آن که این اپلیکیشن نصب شد کاربر ها می توانند موقعیت های مختلف را در اپلیکیشن زیلو مورد جستجو قرار داده و در هنگام یافتن یک مکان مناسب آن را با یکدیگر به اشتراک بگذارند. بروزرسانی جدیدی که امروز توسط شرکت زیلو انجام شد این اپلیکیشن را در ردیف اپلیکیشن معروف دیگر جستجوی املاک به نام ردفین قرار می دهد که چندی پیش قابلیت شیرپلی را در اپلیکیشن خود افزود.

از زمانی که قابلیت SharePlay همزمان با به روزرسانی iOS 15.1 دسترس قرار گرفت اپلیکیشن های ترد پارتی قابلیت استفاده از این ویژگی را اضافه نمودند. در حال حاضر گروه زیادی از اپلیکیشن های گیم و سایر اپلیکیشن ها قابلیت حمایت از SharePlay را دارا می باشند که از آن جمله می‌توان به توییچ، اسپاتیفای، تیک تاک، دیزنی پلاس،  مستر کلاس و غیر اضافه نمود اشاره نمود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.