شرکت Tile می‌گوید ایرتگ به تجارت آنها کمک کرده اما همچنان رقابت با اپل را غیرمنصفانه می خواند

شرکت Tile می‌گوید ایرتگ به تجارت آنها کمک کرده اما همچنان رقابت با اپل را غیرمنصفانه می خواند

مدیر عامل شرکت تولید وسایل ردیابی به نام Tile می گوید که فروش وسایل این شرکت علیرغم رقابت غیر منصفانه با وسیله رهگیری اپل به نام ایرتگ همچنان رو به افزایش می باشد. بعد از آنکه اپل وسیله رهگیری خود به نام ایرتگ را در ماه می ۲۰۲۱ منتشر ساخت مدیر عامل شرکت Tile اعلام نمود که شرکتش به اپل به عنوان یک رقیب خوش آمد می گوید اما اضافه نمود که این رقابت باید منصفانه،  برابر و فارغ از معیارهای غیررقابتی اجرا شود.

حالا بر اساس گزارش منابع خبری Wired مدیرعامل ایین شرکت به نام پروبر می‌گوید که شرکت تایل در برابر وسیله اپل به نام ایرتگ فروش خوبی را تا به حال داشته است و تا به امروز توانست ۴۰ میلیون از این وسیله را بفروشد و مقدار و میزان فروش در نیمه اول امسال بسیار راضی کننده بوده است. او در این مورد اعلام کرد که تجارت و فروش ما همچنین بسیار قوی و قابل قبول پیش می‌رود علی‌رغم آنکه از طرف اپل رقابت غیر منصفانه ای وجود دارد.

او در این مورد سخن خود را چنین ادامه می دهد که در گذشته ای نه چندان دور بود که این شرکت قادر بود  وسیله ردیابی خود به نام Tile از طریق اپل استور در دسترس کاربران قرار دهد، اما در مدت کوتاهی پس از آن که این وسیله ایرتگ توسط اپل در حال آمدن به بازار بود شرکت اپل وسیله ردیابی Tile از فروشگاه اپل استور خارج نمود. علاوه بر این اپل از لحاظ نرم افزاری در محیط ios تغییراتی را انجام داد که فقط از طریق اپلیکیشن Find My وسیله های خاصی امکان استفاده و برقراری با آیفون برای این گزینه رهگیری را داشته باشند.  اما او در ادامه بیان می کند که علیرغم همه این استراتژی های غیرمنصفانه اپل این شرکت همچنان از فروش خوبی برخوردار است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.