شرکت Tile رقیب ایرتگ اپل توسط  شرکت سرویس خدماتی رهگیری Life360 خریداری می شود

شرکت Tile رقیب ایرتگ اپل توسط  شرکت سرویس خدماتی رهگیری Life360 خریداری می شود

شرکت تایل که برای تولید لوازم جانبی قابل رهگیری بر اساس تکنولوژی بلوتوث شهرت دارد و از این لحاظ یک دقیقه جدی برای وسیله رهگیری اپل یعنی ایرتگ به حساب می آید بر اساس اعلام رسمی شرکت تایل توسط یک شرکت سرویس خدماتی رهگیری دیگر به نام  Life360  خریداری خواهد شد.

در این مورد مدیر عامل شرکت تایل توضیح می دهد که تایل به مانند گذشته توسط مدیران قبلی اداره خواهد شد اما وقتی که این خریداری کامل شد و روند معامله کامل گردید کلیه کسانی که از اپلیکیشن Life360 استفاده می کنند در حال حاضر ۳۳ میلیون می باشند می توانند از طریق وسیله رهگیری تایل با اپلیکیشن مورد نظر هماهنگ شوند. شبکه رهگیری که در مورد وسیله  تایل مورد استفاده قرار می گیرد به مانند شبکه ردیابی Find My اپل عمل می کند و می تواند اشیای گمشده را در نزدیکی با استفاده از اپلیکیشنی که در روی موبایل نصب می شود موقعیت یابی و رهگیری کند.

سرویس  Life360 دارای قابلیتی به نام پلتفرم امنیت خانواده که به اعضای خانواده اجازه می‌دهد تا بتوانند از طریق آن اشیاء شخصی مربوط یکدیگر را با استفاده از گوشی‌های همراه خود مورد موقعیت یابی قرار دهند. بنابراین با استفاده از این قابلیت والدین می توانند تا کودکان خود را نیز از طریق این اپلیکیشن مورد رهگیری قرار دهند.

از طرف دیگر موسسه اپلیکیشن Life360  کریس هال گفت که اپلیکیشن Life360 قادر خواهد بود تا مردم، حیوانات خانگی و همه چیزهایی را که مورد نظر کاربران می باشد را تحت پوشش شبکه خود برای ردیابی قرار دهد. بر اساس این گزارش شرکت Life360 موافقت کرد که برای خرید  شرکت تایل مبلغ ۲۰۵ میلیون دلار را بپردازد که قرار است بر اساس این موافقتنامه این مبلغ تا کوارتر اول ۲۰۲۲ به انجام برسد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.