شرکت Luxshare برای تولید آیفون ۱۲ مینی با اپل همکاری می کند

شرکت Luxshare برای تولید آیفون ۱۲ مینی با اپل همکاری می کند

شرکت Luxshare که برای مونتاژ قطعات اپل واچ با اپل همکاری می کند، قادر است در چرخه تولید آیفون ها نیز به همکاری با اپل پرداخته و آنها را قبل از موعد مقرر آماده ارسال نمایند.  با توجه به درخواست اپل از این شرکت به نظر می رسد که تولید آیفون ۱۲ مینی در شرکت اخیر به زودی آغاز شود. این در حالی است که شرکت Luxshare در ماه جولای برای تولید آیفون ها از شرکت استرون لوازم و تجهیزات لازم برای تولید آیفون را به قیمت ۴۹۹ میلیون دلار خریداری نموده است.

هر چند که هنوز مشخص نیست که چه زمانی این شرکت تولید آیفون ها را شروع خواهد نمود، اما آنچه مسلم است تمایل بسیاری از جانب این شرکت برای در دست گرفتن تولید آیفون و آماده سازی هر چه سریع تر آن وجود دارد.

 بر اساس گزارش نیکی آسیا در حال حاضر کارمندان Luxshare در حال مشاهده و ارزیابی نحوه تولید آیفون ها می باشد. اما با توجه به این که به طور رسمی این شرکت اجازه هنوز تولید آیفون را از اپل دریافت نکرده است بازدید از مرحله تولید آیفون ها کمی دور از انتظار به نظر می رسد.

از طرف دیگر اپل همواره نظارت خاصی بر مخفی نگهداشتن روند تولید محصولات خود داشته است بنابراین در مورد اجازه دادن به کارمندان از یک شرکت به یک شرکت دیگر برای بازدید از روند چگونگی تولید آیفون ها غیر معمول به نظر می رسد.

اما منابع خبری گزارش می‌دهند که تیم بازدید کننده این شرکت در حال ارزیابی تولید مسیر آیفون ۱۲ می باشد اگر این خبر درست باشد یک مسیر جدید برای این شرکت محسوب می شود چرا که قبل از این انتظار می‌رفت شرکت Luxshare به تولید آیفون های قدیمی تر بپردازد نه مدلهایی که در همان سال رونمایی می‌شوند.

در حقیقت انتظار می‌رفت که شرکت Luxshare از همان استراتژی شرکت های دیگری که در تولید آیفون باعث همکاری می‌کنند پیروی کند به این صورت که در ابتدا مدل های قدیمی تر در حد محدود توسط شرکت مورد نظر تولید شده و سپس بر اساس سفارشات جدید میزان سهم شرکت برای تولید بیشتر نیز افزایش می یابد.  

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *