شرکت ColorWare ایرپاد ۳ را با رنگ های سفارشی با قیمت ۳۱۹ دلار ارائه می دهد

شرکت ColorWare  ایرپاد ۳ را با رنگ های سفارشی با قیمت ۳۱۹ دلار ارائه می دهد

شرکت ColorWare که در زمینه ساخت رنگ های  سفارشی از محصولاتی نظیر ایرپاد، کنترلرهای ایکس باکس و قطعات نینتندو سوییچ و غیره شهرت دارد امروز اعلام نمود که دست به ساخت  ایرپاد ۳ با رنگ های سفارشی نموده است. در این مورد ایرپاد ۳ در رنگ های بسیار متنوع سفارشی به وسیله این شرکت تولید شده که شامل کلیه رنگ ها با سایه های براق متالیک و همینطور تون های مات می باشد و هر رنگ از رنگین کمان در سایه هاس های مختلف به وسیله این شرکت تولید شده است.

هر ایرپاد می تواند به رنگ مختلفی رنگ آمیزی شود و در سایه های مختلفی سفارشی سازی در آن انجام شود. این شرکت اعلام نموده است که قیمت رنگ آمیزی سفارشی برای ایرپاد ها از ۳۱۹ دلار می باشد و اگر مشتریان بخواهند کیس ایرپاد را نیز به رنگ آن درآورند این مبلغ به ۳۶۹ دلار افزایش می‌یابد. در این باره باید گفت که ایرپاد ۳ از طرف خود اپل با قیمت ۱۷۹ دلار قیمت‌ گذاری شده‌اند. بنابراین کاربران با پرداخت ۱۴۰ دلار بیشتر می‌توانند از رنگ سفارشی برخوردار شوند.

در این مورد شرکت ColorWare تنها گزینه‌ای است که کاربران می توانند ایرپاد ۳ را به رنگ های مختلف خریداری کنند زیرا که اپل این وسیله را  تنها در رنگ سفید ارائه می‌کند. در این مورد باید گفت که در اثر رنگ آمیزی سفارشی توسط شرکت ColorWare تمام قابلیت های ایرپاد ۳ نظیر ارتباطات ماگسیف برای کیس،  قابلیت spatial audio ویژژگی تنظیم اکولایزر سازگار و غیره حفظ می‌شود و بنابراین این رنگ آمیزی عملکرد این وسیله را تحت تاثیر قرار نمی دهد.

شرکت ColorWare  ایرپاد ۳ را با رنگ های سفارشی با قیمت ۳۱۹ دلار ارائه می دهد

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.