شرکت کورسایر Corsair اپلیکیشن اپوکم EpocCam را که می‌تواند آیفون را تبدیل به وب کم مک بوک نماید را خریداری نمود

شرکت کورسایر Corsair اپلیکیشن اپوکم EpocCam را که می‌تواند آیفون را تبدیل به وب کم مک بوک نماید را خریداری نمود

اپوکم که اپلیکیشنی دو قسمتی است که می تواند آیفون را تبدیل به وبکم نماید توسط شرکت Corsair خریداری شد تا در محصولات تولید محتوا مورد استفاده قرار گیرد. Corsair شرکتی است که برای تولید موس و کیبورد های حرفه ای اش شهرت دارد. همچنین دارای یک بخش فرعی به نام الگاتو می باشد که در زمینه تولید نرم افزار و سخت افزار برای ویدئو استریمینگ تخصص دارد.

به نظر می‌رسد که اپلیکیشن اپوکم نیز قرار است به صف جدید محصولات این کمپانی اضافه شود. در حقیقت اپلیکیشن EpocCam اخیراً نسخه جدیدی از برنامه خود را در iOS منتشر نمود که با محصولات الگاتو سازگاری بهتری نشان می دهد که این را می توان یکی از دلیل های اصلی تصمیم برای خرید این اپلیکیشن دانست.

شرکت  Corsair در ادامه می افزاید که در بروزرسانی های آینده قرار است بهینه سازی هایی در زمینه سازگاری بیشتر با محصولات این شرکت به وجود آید. Corsair می‌گوید اپلیکیشن EpocCam یکی از اپلیکیشن های ویدئوئی پرطرفدار و کارآمد اپ استور می باشد. این اپلیکیشن از دوربین آیفون یا آیپد استفاده نموده و آن را تبدیل به وب کم برای کامپیوتر های PC یا مک می کند و از این طریق قابل استفاده در برنامه های ویدئو کنفرانس نظیر زوم، اسکایپ، گوگل میت  و مایکروسافت تیمز می باشد.

شما می توانید اپلیکیشن EpocCam  را از اپ استور دریافت کنید که یک بخش از آن در روی آیفون نصب شده و بخش دیگر روی مک یا PC نصب خواهد شد. این اپلیکیشن قادر خواهد بود تا استریم های ویدئوئی را  به صورت بی سیم با کیفیت ۴۸۰×۶۴۰ تولید نماید.

نسخه پرو این اپلیکیشن ۷.۹۹ دلار قیمت دارد که قادر است استریم هایی با کیفیت فول اچ دی ۱۰۸۰ تولید کند و همچنین آیفون را به صورت میکروفون در مک نیز مورد استفاده قرار دهد. آخرین مدل های مک اپل برای اینکه دارای وب کم هایی با کیفیت ۱۰۸۰ بودند مورد انتقاد برخی قرار گرفتند، زیرا برخی کاربران به دنبال کیفیت  ۴k  برای برقراری ویدیو کنفرانس های خود می باشد اگر چه این مقدار کیفیت لازم به نظر نمی رسد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *