شرکت چینی BOE قرار است نمایشگر های آیفون ۱۵ پرو در سال ۲۰۲۳ را تامین کند

شرکت چینی BOE قرار است نمایشگر های آیفون ۱۵ پرو در سال ۲۰۲۳ را تامین کند

شرکت سازنده نمایشگر چینی به نام BOE بر اساس گزارش جدید از منبع خبری The Elec قرار است که نمایشگرهای با تکنولوژی OLED LTPO را برای مدل های پیشرفته آیفون ۱۵ در سال ۲۰۲۳ به سازد. در پی تلاش های ناموفق یک سازنده دیگر چینی در سال ۲۰۲۰ برای ساخت نمایشگر مدل های  آیفون ۱۲ شرکت BOE  به لیست تامین کننده های سازنده نمایشگر های اپل برای سری مدل های  ۶.۱ اینچی آیفون ۱۳ پیوست.

ساخت نمایشگر مدل های پیشرفته آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس که احتیاج به تکنولوژی پیشرفته تری دارد توسط شرکت سامسونگ ساخته می شود. بر اساس گزارش امروز شرکت ‌BOE در تلاش برای گسترش تسهیلات خود برای ساخت نمایشگرهای OLED LTPO  می باشد که قابلیت ارائه تکنولوژی نرخ تازه متغیر حداکثر تا ۱۲۰ هرتز را ارائه می دهد. این نمایشگر ها بر اساس زمان بندی برای مدل های آیفون ۱۵ در سال ۲۰۲۳ ساخته خواهد شد.

امسال شرکت BOE   انتظار می رود که فقط برای نمایشگر مدل های پایه  مدل های آیفون ۱۴ اپل تامین کند، اما برای مدل های پرو شرکت سامسونگ و احتمالاً ال جی کار ساخت و تامین نمایشگر ها را انجام خواهند. شایع می است که برای اولین بار از زمان ساخت آیفون ایکس اپل قرار است مهمترین تغییرات طراحی خود را در مدل های آیفون ۱۴ ارائه دهد که شامل برداشتن بخش ناچ می باشد. همینطور بر اساس شایعه ها این بخش ناچ ممکن است با طراحی های حفره ای و یا قرصی شکل در بالای صفحه نمایش بکار رود که  محل قرارگیری سیستم‌ های TrueDepth و لنز دوربین های جلویی می باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.