شرکت هایپر  داک ۱۵ پورتی را معرفی نمود که تا ۳ نمایشگر ۴k را حمایت می کند

شرکت هایپر  داک ۱۵ پورتی را معرفی نمود که تا ۳ نمایشگر ۴k را حمایت می کند

شرکت هایپر امروز داک جدیدی را معرفی نمود که دارای ۱۵ پورت می باشد و برای مدل های مک بوک پرو ۱۳، ۱۴، ۱۵ و ۱۶ اینچی طراحی شده است. این داک می تواند تا سه نمایشگر فورکی را بر روی ماشین های بزرگ تر مک حمایت کند.  بر روی این داک سه پورت ‏hdmi و ۳ پورت DisplayPorts برای نمایشگر ها تعبیه شده است که می‌تواند کلیه نمایشگرهای فور‌کی را تا حد ۶۰ هرتز حمایت کند.

علاوه بر این پورت های دیگری نظیر پورت شبکه و پورت  ۱۰۰ واتی usb-c برای شارژ و پاور در آن وجود دارد. همچنین دو پورت USB-C برای در انتقال داده ها را با سرعت ۱۰ گیگا بیت بر ثانیه  و یک پورت USB-A که می‌تواند انتقال داده ها را تا حد ۱۰ گیگا بیت بر ثانیه حمایت کند و علاوه بر آن ۲ پورت اضافی usb با سرعت ۵ گیگا بیت بر ثانیه وجود دارد. هم چنین بر روی این داک یک اسلات میکرو اس دی وجود دارد که می‌تواند با سرعت ۱۰۴ مگا بایت بر ثانیه انتقال داده ها را انجام دهد.

با استفاده از ترکیب سه پورت hdmi و پورت نمایشگر DisplayPort کاربران می‌توانند سه نمایش گر را به در یک زمان یکدیگر متصل نمایند. این داک هایپر درایو می‌تواند به مک بوک با سه کابل usb متصل شود. این داک از از مواد آلومینیومی ساخته شده است و اندازه آن به گونه‌ای طراحی شده که بتواند در زیر بدنه و شاسی مک بوک پرو به درستی جای بگیرد. شرکت هایپر می گوید که این طراحی بر اساس اصول ارگونومیک ساخته شده است که بتواند گرمای اضافی را از زیر لپ ‌تاپ خارج کند.

شرکت هایپر  داک ۱۵ پورتی را معرفی نمود که تا ۳ نمایشگر ۴k را حمایت می کند

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.