شرکت مونتاژ کننده محصولات اپل ویسترون ۳۹ درصد در ماه مارس افزایش درآمد را نسبت به ماه فوریه تجربه نمود

شرکت مونتاژ کننده محصولات اپل ویسترون ۳۹ درصد در ماه مارس افزایش درآمد را نسبت به ماه فوریه تجربه نمود

شرکت مونتاژ کننده ویسترون که چندی پیش جنجال هایی بر سر آن راه افتاده بود نیز گزارشی مبنی بر ارسال ۵.۴ میلیون واحد نوت‌بوک در کوارتر اول ۲۰۲۱ را منتشر نمود که نشان دهنده ۵۰ درصد افزایش رشد می باشد.

این شرکت که به تازگی از بحرانی که در نتیجه شورشی که در این منطقه به خاطر عدم پرداخت حقوق کارگران و کارمندان پیش آمده بود دوباره بازیابی شد و در ماه مارس ۲۰۲۱ توانست با فروش و ارسال محصولات اپل درآمد زیادی را از این حالت کسب کند.

این در حالی است که این شرکت نسبت به سال قبل ۲ درصد افزایش درآمد را نشان می دهد و امسال توانسته است ۶.۲ میلیارد دلار درآمد داشته باشد. البته این شرکت برای اپل نوت بوک مونتاژ نمی کند ولی برای سایر سازندگان و برندهای معروف کار مونتاژ لپ تاپ را انجام می دهد. در این ماه توانست ۵.۴ میلیون لپ تاپ را مونتاژ و ارسال کند.

بر اساس گزارش دیجی تایمز این شرکت در ارتباط و فروش لپتاپ ۵۲ درصد نسبت به سال قبل افزارش رشد داشته است. برای مارس ۲۰۲۱ ویسترون ۳۳.۶ درصد افزایش درآمد را نسبت به ماه فوریه به گزارش نموده است.

این تقریباً نشان دهنده ۱.۱ درصد رشد سالانه است و معرف این است که  شرکت اخیر نسبت به ماه های اولیه تاثیر از پندمیک جهانی در فوریه ۲۰۲۰ توانسته است به رشد درآمد برسد. در حالی که لپ تاپ ها با افزایش تقاضا مواجه هستند، اما باید گفت که کمپانی های مونتاژ کننده آیفون در ماه مارس شروع به گرفتن سفارشات جدید می کنند.

اپل شرکت ویسترون را در پی شورشی که در این شرکت رخ داده بود به حالت تعلیق در آورد و اعلام نمود که هیچ گونه سفارش جدیدی را به این شرکت تا حل نمودن مشکلات کارمندان و کارگران نخواهد داد. هنوز مشخص نیست که این تحریم اپل چگونه می‌تواند سفارشات جدید برای این شرکت را تحت تاثیر قرار دهد.

منبع 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.