شرکت استارتاپ بهداشتی Healthvana  قابلیت ردیابی واکسن کووید ۱۹ را به اپل والت اضافه می کند

شرکت استارتاپ بهداشتی Healthvana  قابلیت ردیابی واکسن کووید ۱۹ را به اپل والت اضافه می کند

برای اولین بار در لس آنجلس از قابلیت ثبت دیجیتالی ردیابی و تست واکسیناسیون در اپل والت استفاده خواهد شد و به بیماران برای دومین مرتبه واکسیناسیون شان آگاهی داده می شود.

یک شرکت استارتاپ بهداشتی به نام  Healthvana  قصد دارد که یک مرکز دیتای ثبت دیجیتالی واکسیناسیون ایجاد کند تا مردم از این طریق بتوانند در پروازها و مراسم‌هایی که قرار است شرکت کننند آن را به عنوان سند واکسینه شدن خود نشان دهند. این کمپانی در همکاری با لس آنجلس اطلاعات واکسیناسیون افراد را ثیت دیجیتالی کرده و به کاربران برای گرفتن مورد واکسیناسیون دوم شان آگاهی دهد.

قصد اولیه ایجاد این ثبت دیجیتالی برای آگاهی دادن به مردم در مورد موعد واکسیناسیون های بعدی آنهاست.  اما شرکت Healthvana امیدوار است که با توسعه این برنامه بتواند یک سیستم قابل اعتماد برای تایید واکسیناسیون افراد  به وجود آورد.

کارت ارائه شده توسط این سیستم بر روی اپل والت در آیفون یا آیپد ذخیره شده و به آسانی قابل دسترس است و کاربران می‌توانند این کارت را به شرکت های هواپیمایی یا کنسرت مورد نظر خود در آینده نشان داده و آن را به عنوان مدرک واکسینه شدن خود ارائه دهند.

این تکنولوژی برای ردیابی افراد واکسینه شده و آگاهی دادن سریع به آنها بسیار لازم است. در غیر این صورت افراد وزارت بهداشت باید اطلاعات کامل بیمار را به طور کامل و با صرف وقت بیشتر مورد بررسی قرار داده تا در مورد واکسینه شدن آنها بتوانند تاریخ مورد نظر را در نظر بگیرند.

رئیس بخش واکسیناسیون کنترل بیماریهای عفونی Claire Jarashow می گوید که بسیار برای ما مهم است که بتوانیم به مردم برای زدن نوبت دوم واکسن شان آگاهی دهیم و در این مورد ظرفیت و وقت کافی برای بررسی مدارک پزشکی هر بیمار وجود ندارد تا بتوان مردمی را که برای اولین دز واکسن را دریافت نموده اند را پیدا کرد.

اما با کمک برنامه  Healthvana کاربران به راحتی و به سرعت قادر خواهند بود که در ارتباط با مرحله واکسینه شدن خود اطلاعات کافی را دریافت نموده و  زمان مرتبه دوم واکسیناسیون خود آگاهی لازم را از طریق این برنامه  دریافت نمایند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *