شرکت ادوبی برنامه های پریمیر پرو و افتر افکتس را با خصوصیات و ویژگی های جدید بروزرسانی کرد

شرکت ادوبی برنامه های پریمیر پرو و افتر افکتس را با خصوصیات و ویژگی های جدید بروزرسانی کرد

شرکت ادوبی یکسری از ویژگی های جدید را به اپلیکیشن ویرایش انیمیشن و ویدیوی خود اضافه نمود و همینطور برای برنامه های پریمیر پرو و افتر افکت در محیط سیستم عامل macOS نیز تغییرات جدیدی را ایجاد نمود.

بر اساس بروزرسانی که روز چهارشنبه انجام گرفت این تغییرات جدید در جهت افزایش و بهبود رسانی در سرعت پردازشی ویدیویی، انعطاف پذیری بیشتر و همینطور ایجاد خصوصیاتی برای همکاری میان کاربران در جهت تولید محتوا انجام گرفت.

این تغییرات اعلام شده مربوط به ابزارهای صوتی و تصویری و افکت های مربوط به این قسمت ها می باشد. بر این اساس بخش هایی نظیر پریمیر پرو، افتر افکتس، پریمیر راش، Audition و همینطور برنامه Character Animator و ادوبی استاک از جمله قسمت هایی هستند که این تغییرات را پذیرفته‌اند.

در پریمیر پرو این به‌روزرسانی‌ها شامل طراحی ها و گرافیک های جدیدی برای اضافه نمودن زیر عناوین و زیرنویس ها می باشد. کاربران هم چنین قادر خواهند بود که افکت های صوتی را براحتی میکس کنند. در صورتی که در ورژن های قبلی کاربران تنها می توانستند افکت های صوتی منفرد را کپی نمایند.

در بخش افتر افکتس قابلیت پیش نمایش real-time 3D Draft اضافه شده است. این قابلیت تغییرات به وجود آمده سه بعدی را در هر مرحله به صورت لایو برای کاربر قابل مشاهده می سازد. برای این منظور یک پنل سه بعدی همراه با کلیه ابزارهای لازم برای ایجاد تولید محتوا در این پلتفرم اضافه شده است.

در برنامه Premiere Rush یعنی پریمیر راش برای نسخه دسکتاپ و همینطور iOS بیست و چهار فیلتر رنگی جدید اضافه شده است. در بخش برنامه کاراکتر انیماتور از حالا به بعد کاربران می‌توانند پروژه های خود را با سرعت بیشتر و جمع و جور تری همراه با مصرف باتری کمتر ایجاد نمایند.

در برنامه Adobe Audition نیز قابلیت وارد نمودن بخش های ضبط شده  اضافه شده که باعث می شود کلیه ضبط های ایجاد شده بتواند تواند در هر قسمتی از یک فایل صوتی اضافه شود بدون اینکه نیاز باشد که آن بخش به صورت یک بخش جداگانه کات و بریده شود. با توجه به این تغییرات قطعا شاهد کارایی بسیار بالا در این نرم افزارها به خصوص در مک بوک m1 و مک مینی m1 خواهیم بود. 

منبع  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *