شرکت ادوبی اپلیکیشن های Photoshop Sketch و Illustrator Draw را از اپل استور در ماه جولای بر خواهد داشت

شرکت ادوبی اپلیکیشن های Photoshop Sketch و Illustrator Draw را از اپل استور در ماه جولای بر خواهد داشت

شرکت ادوبی در این هفته به مشتریان و کاربران خاطرنشان کرد که اپلیکیشن های Photoshop Sketch و Illustrator Draw از ۱۹ جولای برای دانلود در ios در دسترس نخواهد بود. ادوبی قصد دارد که حمایت از اپلیکیشن های نامبرده را برای کاربران کنونی را تا ژانویه ۲۰۲۲ ادامه دهد. در متن پشتیبانی که شرکت ادوبی منتشر کرده است گفته می‌شود که کاربران می‌توانند به راحتی کارهای و پروژه های قبلی خود را به اپلیکیشن Fresco منتقل کنند.

این اپلیکیشن ترکیبی از اپلیکیشن‌های Photoshop Sketch و Illustrator Draw به همراه کلیه ابزارهای نقاشی آنها می باشد. تمام پروژه های ایجاد شده در Photoshop Sketch و Illustrator Draw به صورت خودکار قابلیت انتقال به محیط Fresco را دارند. بنابراین بعد از آن که کاربر در این اپلیکیشن ثبت از طریق ایمیل ادوبی آیدی Adobe ID نام نمودند می‌توانند از پروژه‌های قبلی خود در این محیط جدید استفاده کند.

کاربرانی که هم اکنون از اپلیکیشن Photoshop Sketch در حال استفاده هستند هم چنان می توانند  به استفاده از این اپلیکیشن تا ۱۹ جولای ادامه داده و تمام کارهای هنری و پروژه‌های آنها در دسترس باقی خواهد ماند. اما ادوبی خاطر نشان کرد که قابلیت جدید و یا به روز رسانی دیگری در ارتباط با این اپ ها بعد از آنکه آنها از دسترس خارج شدن موجود نخواهد بود.

اپلیکیشن فرسکو برای اولین بار در آیپد در سال ۲۰۱۹ منتشر شد و سال گذشته نیز در آیفون در دسترس قرار گرفت. این اپلیکیشن به صورت رایگان در اپ استور موجود می باشد و برای استفاده از قابلیت های پیشرفته تر آن باید ۹.۹۹ دلار پرداخت نمود.

شرکت ادوبی قصد دارد که با تلفیق اپ هایی که کارایی و شباهت زیادی به هم دارند برای بالا بردن کیفیت بروزرسانی ها و تمرکز بیشتر بر روی یک اپلیکیشن، از یک طرف در وقت و هزینه نگهداری آنها صرفه جویی نموده و همینطور از طرف دیگر با گردهم آوردن کلیه کاربران چند اپلیکیشن در یک گروه از لحاظ بیزینسی کار خود را گسترش دهد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *