شرکت ادوبی ابزارهای جدید Smudge و Sponge را برای فتوشاپ در آیپد اضافه نمود

شرکت ادوبی ابزارهای جدید  Smudge  و Sponge  را برای فتوشاپ در آیپد اضافه نمود

امروز  شرکت ادوبی اعلام نمود که برای اپلیکیشن فتوشاپ آیپد خود دو ابزار جدید را که قبلاً برای آیپد در دسترس نبوده اند اضافه نموده است. این ابزارها قبلاً برای نسخه دسکتاپ فتوشاپ در دسترس کاربران بوده اند. با استفاده از این ابزار های جدید فتوشاپ برای کاربران آیپد آنها می توانند رنگ های موجود در تصاویر خود را با یکدیگر مخلوط کنند و از طریق ابزار Sponge بخش های مختلف یک تصویر می تواند بدون رنگ و یا رنگی شود.

بر اساس اعلامیه شرکت ادوبی ابزار smudge می تواند همان اثر انگشت و و فشار حاصل از آن را تقلید کند به همان صورتی که یک کاربر عادی بر روی تابلوی نقاشی آبرنگ رنگ ها را با قلمو مخلوط می کند. در این حالت کاربر می‌تواند در آیپد خود دو و یا چند رنگ را با یکدیگر تلفیق کند. با ابزار Smudge کاربران می توانند در بخش Adjustment tool پیدا کنند.

کاربران می توانند در بخش های خاصی از یک تصویر روشنایی و شدت بیشتر رنگ ها را ایجاد کنند و یا اینکه شدت بعضی رنگ ها را کم کنند. همینطور از طریق ابزار Sponge نیز در با فشار دادن آیکون Adjustment tool قابل دسترس می باشد. به روز رسانی امروز این اپلیکیشن همچنین شامل برخی گزینه‌های دیگر مانند قابلیت تنظیم وایت بالانس تصاویر با فرمت RAW که از طریق دوربین گرفته می شود می باشد.

این دو ابزار از طریق انگشت و یا اپل پنسیل قابل استفاده می باشد. اما خود شرکت ادوبی پیشنهاد می کند که اپل پنسل را برای گرفتن بهترین نتیجه استفاده کنند. کاربران می توانند فتوشاپ برای آیپد را از طریق طرح های سیستم کلاد ادوبی که قیمت آنها از ۹.۹۹ دلار تحت عنوان پلن عکاسی شروع می شود انتخاب کند. این پلن شامل یک لایت روم برای کامپیوتر های دسکتاپ موبایل می باشد که از این طریق کاربر می تواند از ۲۰ گیگابایت فضای کلاد استفاده کند. علاوه بر این گزینه فقط فتوشاپ وجود دارد که با قیمت ۲۰ دلار در ماه که دارای فضای کلاس ۱۰۰ گیگابایت می باشد قابل خریداری است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.