شرکت اتومبیل سازی فراری در پی استخدام مدیران اجرایی اپل کنی لوکا مستری و جانی آیو می باشد

شرکت اتومبیل سازی فراری در پی استخدام مدیران اجرایی اپل کنی لوکا مستری و جانی آیو می باشد

شرکت افسانه‌ای اتومبیل سازی فراری در پی بازنشستگی مدیر عامل فعلی خود Louis Camilleri به دنبال گزینه مناسبی می باشد که بر اساس گزارشات ظاهرا  یک نفر از مدیران اجرایی فعلی اپل به نام Luca Maestri و یکی از مدیران اجرایی سابق اپل به نام Jony Ive در بالای لیست انتخاب شوندگانی هستند  این شرکت چشم به آن ها دوخته است.

بازنشستگی ناگهانی Camilleri از سمت مدیر عامل فراری گمانه‌ زنی‌های زیادی را در میان کارشناسان مطبوعات و صاحبان صنایع در پی داشته است و مدت زیادی است که برای انتخاب شخص جایگزین شایعات زیادی بر سر زبان هاست.

به  گزارش رویتر این شرکت  به دنبال گزینه های مناسبی برای جانشینی مدیرعامل شرکت فراری می باشد و از قبل نامه‌هایی را در نظر گرفته است که در میان این نام ها یکی از مدیران اجرایی فعلی اپل نام Luca Maestri و یکی از مدیران سابق اجرایی به نام Jony Ive به چشم می خورند. جالب است بدانید که Jony Ive طراح ارشد محصولات بسیار محبوب اپل نظیر آیفون و آیپد تا همین یک سال پیش بوده است.

Maestri در سال ۲۰۱۴ به عنوان CFO در اپل استخدام شد، در حالی که Ive سال قبل اپل را ترک نمود و به شرکت طراحی  LoveFrom پیوست

از جمله نام های مشهور دیگری که شرکت فراری چشم به آن ها داشت می توان به  Stefano Domenicali اشاره کرد که از مدیران ارشد سابق تیم مسابقه ای فراری می باشد و هم اکنوان به عنوان مدیر عامل شرکت لامبورگینی شروع به کار کرده است. او چندی پیش خود صحت این شایعات را رد نمود.

همانطور که در گزارش قید شده است شرکت فراری اغلب توسط سهام داران و سرمایه‌گذاران به دقت مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته و عملکرد آن زیر ذره‌بین قرار دارد و دنیا این شرکت را نه فقط یک شرکت اتومبیل سازی با سابقه طولانی می داند بلکه آن را به عنوان مظهر و تولید کننده ماشین های لوکس و لاکچری منحصر بفرد می شناسد.

Luca di Montezemolo در جای مدیرعامل و رئیس شرکت فراری از سال ۹۱ تا ۹۴ این شرکت را از رنسانس های اقتصادی و بحران های بزرگ نجات داد. نکته جالب اینکه  Montezemolo با تیم کوک Tim Cook مدیر عامل اپل در سال ۲۰۱۲ ملاقاتی داشتند که در آن به بحث در مورد استراتژی ها و روشهای مدیریت در بیزینس پرداختند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *