شراکت ال‌جی و ماگنا در آستانه بستن قرارداد اپل کار ۲۰۲۴

شراکت ال‌جی و ماگنا در آستانه بستن قرارداد اپل کار ۲۰۲۴

بنا به برخی از گزارشات کمپانی های الجی و ماگنا بسیار نزدیک هستند که بتوانند به عنوان اولین گزینه رسمی برای تولید اپل کاراپل کار مطرح شوند. چند روز بعد از آنکه شرکت ال جی از عرصه تولید گوشی های همراه خارج شد، اعلام نمود که قصد دارد که فعالیت‌های خود را در زمینه قطعات اتومبیل و خودرو افزایش دهد و بالاخص در ارتباط با سیستم های مربوط به ماشین های برقی و فعالیت گسترده ای داشته باشد.

بر اساس گزارشات ال جی الکترونیکس و کمپانی کانادایی ماگنا با همدیگر قرار است که در تولید اپل کار و یا ماشین برقی اپل با همدیگر همکاری کنند. بر اساس منبع خبری کوریا تایمز از قول یک منبع بب نام می گوید که ال‌جی و ماگنا در حال مذاکره برای جزئیات نهایی قرارداد می باشند.

بر اساس این قرارداد این شرکت ها می توانند در تولید اولیه اتومبیل برقی اپل کار خود را شروع کنند. این گزارش می گویند که این قرارداد در شروع بسیار در مقیاس کوچکی برگزار خواهد شد. به دلیل این که اپل قصد دارد در شروع فعالیت خود به تولید تعداد محدودی اتومبیل برای آزمایشات اولیه و ارزیابی‌های لازم بپردازد.

همین طور ادعا می شود که ال جی که به عنوان یکی از شرکای اپل در تامین قطعات گوشی های همراه آیفون می تواند گزینه ی خوبی باشد. از این قرار ال‌جی با داشتن شرکت های زیر شاخه ای که برای ساخت صفحه های نمایش و سایر قطعات کلیدی گوشی‌های همراه فعالیت می‌کنند سالهاست که با اپل همکاری می کند.

از طرفی ال‌جی خود بیان داشته است که قصد دارد در صحنه اتومبیل های برقی فعالیت گسترده ای را شروع کند و این قرارداد با اپل می تواند به نفع دو شرکت باشد. از آنجایی که ال‌جی برند شناخته شده و قدرتمندی در صحنه اتومبیل های برقی محسوب نمی شود به یک مرجع رقابتی نیاز دارد که بتواند توانایی ها و تلاش های خود را در آن محک بزند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.