شایعه: ایرتگز و آیپد پرو در رویداد ۲۳ مارچ اپل معرفی خواهند شد

شایعه: ایرتگز و آیپد پرو در رویداد ۲۳ مارچ اپل معرفی خواهند شد

نشت جدیدی ادعا می کند که ایرتگز اپل در مراسم ۲۳ مارچ رونمایی خواهد شد. این ادعا درست بعد از ادعای قبلی در هفته پیش می آید که بیان می داشت این محصول هنوز آماده رونمایی نیست.

در پی گزارش‌های اخیر که نشان می داد مراسم ۱۶ مارس اپل اتفاق نخواهد افتاد توییت جدیدی از یک منبع قابل اعتماد ادعا می‌کند که این مراسم به جای آن در ۲۳ مارس برگزار خواهد شد. این گزارش حاوی هیچ نوع اطلاعات دیگری در ارتباط با محصولی که اپل رونمایی خوهد کرد نمی باشد اما بر اساس نشست های قبلی و ادعاهای حاصل از چرخه تامین کننده ها احتمال می رود که مربوط به ایرتگز اپل باشد.

هنوز در ارتباط با ایرتگز جزئیات زیادی منتشر نشده است و تا به حال شایعات بسیار زیادی در مورد احتمال رونمایی آن منتشر شده، اما تنها جزئیاتی که در مورد این محصول وجود دارد مربوط به نشانه هایی از کدهای مربوط به این محصول در نسخه بتای iOS جدید می باشد که توسط اپل اخیراً منتشر شد.

ایرتگز محصولی است که به کاربران اجازه می‌دهد که وسایل خود را در هنگام گم شدن بتوانند ردیابی و موقعیت یابی کنند و پیش بینی می شود که هر یک از آنها ما بین ۲۵ تا ۳۵ دلار قیمت داشته باشد.

احتمال می رود که آنطور در ارتباط با آیپد پروهای جدید در مراسم مارس به‌روزرسانی‌هایی اعلام شود. گزارش های قبلی نشان داد که هر دو مدل آیپد پرو ۱۱ اینچی و ۱۲.۹ اینچی ارتقا خواهند یافت و به روزرسانی خواهند شد و شاید اندکی ضخیم تر شده برای اینکه بتوانند سیستم صفحه نمایش بک لایت را حمایت کنند.

آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی ممکن است اولین وسیله ای از اپل باشد که از صفحه های نمایش بک لایت مینی ال ای دی استفاده می کند. احتمال دارد که همین طور نسخه جدیدی از آیپد مینی در این مراسم معرفی شود زیرا که این محصول از مارس ۲۰۱۹ هنوز به روز رسانی نشده است و بنا به شایعات این محصول قرار است که تا پایان ۲۰۲۱ به روز رسانی شود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *