شایعه: اپل واچ های سری ۷ از سایزهای کیس ۴۱ و ۴۵ میلی‌متر برخوردار خواهند شد

شایعه: اپل واچ های سری ۷ از سایزهای کیس ۴۱ و ۴۵ میلی‌متر برخوردار خواهند شد

بر اساس گزارش‌های منتشر شده از وب سایت مشهور شبکه اجتماعی چینی به نام ویبو  اپل واچ های نسل ۷ از سایزهای بزرگتر ۴۱ میلیمتر و ۴۵ میلیمتر برخوردار می شوند که جایگزین اندازه های کنونی ۴۰ میلیمتر و ۴۴ میلیمتر خواهند شد.

از زمانی که اپل اپل واچ های سری ۴ را معرفی کرده است اندازه آنها تغییر نکرده است. این نشت دهنده در گذشته نیز اطلاعاتی را مربوط به پلن های اپل و پیش‌بینی آنها منتشر نموده است. لازم به ذکر است کهاپل برای اپل واچ های قبل از  سری ۴ سایز های ۳۸ میلیمتر و ۴۲ میلیمتر را ارائه می کرد، اما پس از رونمایی سری ۴ در سال ۲۰۱۸ که دارای صفحه نمایش بزرگتری بود اندازه کیس ها نیز بزرگتر شده و دارای گزینه های ۴۰ و ۴۴ میلیمتر گردید و این اندازه ها جایگزین اندازه های قدیمی شد.

از زمانی که اپل واچ سری ۴ معرفی شدند بند های اپل واچ نسل های مختلف قابل تعویض می باشند. زیرا که تمامی آنها از اندازه کیس یکسانی برخوردار هستند.  بر اساس اطلاعات حاصل از این نشت دهنده چنین حالتی برای اپل واچ های سری ۷ نیز صدق می کند. بدین معنی که بند اپل واچ هایی که دارای کیس ۴۰ میلیمتر و ۴۴ میلیمتر هستند می توانند با سری جدید تر که دارای کیس ۴۱ و ۴۵ میلیمتر می باشند قابل تعویض باشد.

بزرگ شدن اندازه کیس چیزی نیست که تا حد زیادی تعجب‌برانگیز باشد. زیرا که اپل واچ های سری جدید انتظار می رود که دارای کناره های کوچکتر و لبه های مسطح باشند که باعث می شود نمایشگر از سطح مقطع بزرگ تری برخوردار باشد. بر اساس گفته های نشت دهنده شناخته شده جان پروسر علاوه بر تغییر خصوصیات ظاهری اپل واچ های سری ۷ در یک رنگ جدید سبز نیز ارائه خواهند شد. او در ماه می رندرهایی را به اشتراک گذاشت که دورنمایی از طراحی اپل واچ های جدید را نشان می دهد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.