شایعه:  اپل واچ سری ۷ دارای طراحی مسطح و گزینه رنگ سبز خواهد بود

شایعه:  اپل واچ سری ۷ دارای طراحی مسطح و گزینه رنگ سبز خواهد بود

اپل واچ سری ۷ بر اساس شایعات انتظار می رود که دارای های لبه های مسطح مشابه با طراحی های کنونی آیفون ۱۲ و آیپد پرو خواهند بود و ممکن است دارای گزینه‌ی رنگ سبز مشابه با ایرپاد مکس باشد.

نشت دهنده معتبر جان پروسر در آخرین سری پادکست خود گزارشی از شایعات مربوط به اپل واچ سری ۷ را ارائه داد و او در این گزارش خود اشاراتی به زمان احتمالی رونمایی این محصول و همینطور برخی خصوصیات جدید آن اشاره نمود.

او در این مورد پیش بینی می کند که اپل واچ سری ۷ دارای زبان طراحی مشابه با دیگر محصولات جدید اپل مانند آیفون ۱۲ و آیپد پرو های جدید باشد. او در این مورد می‌گوید که این کاملا منطقی به نظر می رسد که اپل واچ سری بعدی با دیگر محصولات جدید این شرکت از لحاظ طراحی همخوانی داشته باشند.

از این لحاظ پیش بینی می شود که آنها دارای های کناره های مسطح به جای منحنی مشابه با آنچه که در مدل‌های کنونی وجود دارد باشند. همینطور تحلیل گر شناخته شده مینگ چی کو در سال ۲۰۲۰ نیز پیش بینی نمود که طراحی های اساسی جدید برای اپل واچ های سری بعد در دست اقدام است و در سال ۲۰۲۱ نمونه های جدید را خواهیم دید.

به نظر می‌رسد که اپل بخواهد در طراحی های مربوط به محصولات آینده خود هر چه بیشتر از لحاظ شکل ظاهری یک نوع یکنواختی و هماهنگی را بین آنها ایجاد کند و این منطقی به نظر می رسد که اولین محصولاتی که در سال های قبل دارای طراحی های منحنی و لبه‌های انحنادار بوده‌اند در طراحی‌های جدید به صورت مسطح مشابه با آخرین سری آیفون و آیپد باشند.

بنابراین باید منتظر باشیم و ببینیم که تا چه حد پیش بینی های این تحلیل گران شناخته شده که سابقه بسیار خوبی در پیش بینی محصولات آینده اپل داشته‌اند درست از آب در می آید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.