شایعه : اپل قرار است نسل سوم ایرپاد و  سرویس خدماتی اپل موزیک های فای را در ۱۸ ماه می معرفی کند

شایعه : اپل قرار است نسل سوم ایرپاد و  سرویس خدماتی اپل موزیک های فای را در ۱۸ ماه می معرفی کند

شایعه جدیدی ادعا می کند که اپل نسل سوم ایرپاد و همینطور سرویس خدماتی اپل موزیک های فای را با قابلیت پخش موسیقی با کیفیت بسیار بالای های فدلیتی در روز سه‌شنبه ۱۸ می همراه با یک کنفرانس خبری در وبسایت خود معرفی خواهد نمود.

این شایعه جدید بر اساس خبر یک نشت دهنده ارائه شده است که ادعا می‌کند بر اساس منابعی که او در دسترس دارد اپل قرار است در وبسایت خود و در طول کنفرانس خبری ایرپاد نسل بعدی  را نیز معرفی کند. در سال ۲۰۱۹ اپل ایرپاد پرو را برای اولین بار همراه با یک کنفرانس خبری در وبسایت خود معرفی نمود، بنابراین می‌تواند منطقی به نظر برسد که نسل بعدی ایرپاد نیز هم در کنفرانس مشابهی رونمایی شود. اما باید گفت که این نشت دهنده سابقه چندان مشخصی پیش بینی زمان رونمایی محصولات اپل ندارد بنابراین می‌توان نسبت به گفته های او اندکی با تردید نگاه کرد.

ایرپاد های جدید انتظار می رود که دارای طراحی های کاملاً متفاوت مشابه با ایرپاد پرو ها باشند با این تفاوت که دارای ویژگی های پرو و پیشرفته مانند کاهش نویز فعال نخواهد بود. ایرپاد های جدید انتظار می رود که تغییرات عمده ای را نسبت یه نسل قبلی ارائه نمایند. از جمله این تغییرات جدید می‌توان به ویژگی های قابلیت حمایت از شارژ وایرلس، قابلیت حمایت از سیری و بهبود رسانی هایی در زمینه ظرفیت و دوام باتری را ذکر نمود.

مینگ چیکو گفته است که ایرپاد های جدید در کوارتر سوم سال اخیر وارد تولید انبوه خواهند شد. در کنار ایرپاد های نسل سوم اپل قصد دارد که یک سرویس خدماتی جدید برای اپل موزیک را تحت عنوان های فای معرفی نماید. بر اساس گزارشی که قبلاً در اوایل ماه اخیر ارائه شد نشان می دهد که اپل قصد دارد که برای کلیه افرادی که می خواهند کلیه خدمات استریمینگ صوتی را در کیفیت های بالاتری تجربه کند این سرویس خدماتی جدید را با حق عضویت های جدید در هفته های پیش رو معرفی خواهد نمود. بر اساس این گزارش این پلن جدید دارای حق عضویت ۹.۹۹ دلار می باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *