شایعه:  اپل در هفته های پیش رو نسل سوم ایرپاد و سرویس خدماتی اپل موزیک های های فای را معرفی می کند

شایعه:  اپل در هفته های پیش رو نسل سوم ایرپاد و سرویس خدماتی اپل موزیک های های فای را معرفی می کند

بر اساس گزارشات حاصل از منابع خبری مرتبط با صنعت موزیک احتمال داده می‌شود که اپل در حال آماده سازی برای یک سرویس خدماتی اپل موزیک های فای در هفته های آینده می باشد و در کنار آن این شرکت قصد دارد که نسل سوم ایرپاد را نیز معرفی کند.

بر اساس این گزارش هزینه این سرویس خدماتی موزیک جدید که استریمینگ قطعات موزیک با قابلیت های های فای را امکان پذیر می سازد برای هر شخص ۹.۹۹ دلار در هر ماه می باشد. در این مورد اسپاتیفای و اپل موزیک دو رقیب تنگاتنگ همدیگر در ارتباط با استرینگ موزیک می باشند. کاربران اسپاتیفای قادر خواهند بود که کیفیت صدای خود را به اسپاتیفای های فای ارتقا داده و به موزیک ها و آهنگ های مورد علاقه خود در این فرمت موسیقی با کیفیت بالا بپردازند.

این گزارش می گوید که قرار است که در هفته های آینده این سرویس خدماتی اپل موزیک جدید همزمان با رونمایی از نسل سوم ایرپاد را به وقوع بپیوندد. اپل قصد دارد که در ۷ جون یک کنفرانس جهانی برای توسعه دهندگان ترتیب دهد. آنجایی که در این کنفرانس هیچ نوع سخت‌افزار جدیدی در سال پیش معرفی نشد، این رویداد بیشتر بر روی معرفی نرم افزار های جدید کوسیستم اپل می‌پردازد.

نسل سوم ایرپاد انتظار می رود که دارای طراحی شبیه به ایرپاد ‌پرو اما بدون ویژگی‌های پیشرفته آن نظیر کاهش نویز فعال باشد. اگر این شایعه درست باشد شایعات جدید ها و گزارشات دیگر را نقض می کنند که بیان می‌داشت اپل قصد دارد که تولید ایرپاد را به دلایل پایین بودن فروش این محصول نیز قطع کند.

باید منتظر بود و دید که در هفته‌های آینده خبرها و شایعات جدیدتری در این مورد می‌توانند صحت این گزارش را تایید کنند یا آن که شاهد تأخیراتی در زمینه رونمایی ایرپاد های نسل بعدی خواهیم بود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *