شایعه: اپل آیپد با صفحه نمایش اولد ۱۰.۹ اینچی را در ۲۰۲۲ رونمایی می کند

شایعه: اپل آیپد با صفحه نمایش اولد ۱۰.۹ اینچی را در ۲۰۲۲ رونمایی می کند

شایع است که اپل در حال کار بر روی مدل های مختلفی از آیپد با صفحه نمایش اولد می باشد که قرار است در ۲۰۲۲ به بازار بیاید. در کنار آن گفته می شود که این تکنولوژی صفحه نمایش همینطور در آیپد پرو های پیشرفته و مدل های مک بوک پرو نیز اضافه خواهد شد.

بر اساس منبع خبری دیجی تایمز گزارش شد که اولین تبلتی که صفحه نمایش اولد را دریافت خواهد کرد آیپد ۱۰.۹ اینچی جدید می باشد که قرار است از اوایل ۲۰۲۲ به بازار آید. در حالی که مشخصات فنی دیگری از این مدل در این گزارش ذکر نشده است اما به نظر می رسد که بر اساس شایعات مشخصات فنی این محصول با آیپد ایر های جدید هماهنگی داشته باشد.

بنا به این گزارش آیپد ایر نسل ۴ که دارای صفحه ال سی دی ۱۰.۱ اینچی می باشد درجایی مابین آیپد ۱۰.۲ اینچی و آیپد پرو ۱۱ اینچی قرار می گیرد که در سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه شد. ساخت اولین آیپد با صفحه اولد بر اساس این گزارش در کوارتر چهارم ۲۰۲۱ و یا در نهایت اوایل ۲۰۲۲ آغاز خواهد شد.

صرف‌نظر از آیپد پرو ۱۰.۵ اینچی شده همین طور بر اساس گزارشات دیگر اپل در حال بررسی استفاده از نسخه های مختلفی از تکنولوژی اولد در آیپد پرو ۱۰.۵ اینچی و مک بوک پرو های ۱۶ و ۱۷ اینچی می باشد که هر دوی آنها قرار است که سال بعد بازار عرضه شوند.

در هر حال این شرکت هنوز تصمیم نگرفته است که کدام یک از این محصولات را زودتر به بازار عرضه کند. لازم به ذکر است که منبع خبری دیجی تایمز تابحال سابقه نسبتاً خوبی در ارتباط با پیش بینی زمان رونمایی محصولات اپل تا کنون داشته است و این بدان دلیل است که این منبع خبری با منابع قابل اعتمادی که در چرخه تامین کنندگان صفحه نمایش ارتباط نزدیکی دارد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *