شایعه است که مدل پایه آیفون ۱۳ دارای طراحی دیاگونال برای دوربین پشتی می باشد

شایعه است که مدل پایه آیفون ۱۳ دارای طراحی دیاگونال برای دوربین پشتی می باشد

بر اساس تصاویر سه بعدی رندر شده که از یک منبع خبری هندی به نام MySmartPrice حاصل شده است ادعا می شود که این تصاویر می تواند مربوط به مدل پایه آیفون ۱۳ باشد.

در حالی که از ظاهری با آیفون های قبلی مشابهت هایی را نشان می‌دهد اما تفاوت های مشخصی نیز را در بخش دوربین پشتی آشکارمی سازد. علاوه بر این قسمت ناچ بسیار تقلیل و کاهش یافته است و همانطور که در تصویر دیده می‌شود طراحی دوربین پشتی به صورت دیاگونال تغییر یافته است.

این وب سایت می گوید که این تصاویر رندر شده را از منابع صنعتی بی نام دریافت کرده است. این در حالی است که بر اساس شایعات قبلی احتمال کاهش بخش ناچ در مدل های آیفون ۱۳ مطرح شده بود. اما این اولین باری است که در مورد تغییرات آرایش دوربین‌های پشتی و نحوه قرار گرفتن آنها به صورت دیاگونال یا قطری گزارشی به دست می آید.

اگر بخواهیم این تصاویر را با آیفون های کنونی مقایسه کنیم باید گفت که در آیفون های مدل آیفون ۱۲ کنونی تمام دوربین های پشتی به صورتی است که دوربین لنزهای واید و لنزهای اولترا واید به صورت عمودی نسبت به یکدیگر قرار گرفته اند.

هنوز مشخص نیست که چرا دوربین در آیفون ۱۳ باید به صورت قطری تغییر آرایش دهد و یا اینکه آیا چنین تغییری در مورد آیفون ۱۳ مینی نیز اعمال خواهد شد یا نه. اما در مورد تغییرات در بخش دوربین هم چنین شایعات دیگری چندی پیش مطرح شده است که نشان می‌دهد این بخش می‌تواند در مدل های آیفون های ۱۳  دچار تغییرات عمده ای شود.

در ماه ژانویه برای مثال منابع متصل به چرخه تامین کننده ها و سایت دیجی تایمز گزارش نمود که برای تمام مدل های آیفون ۱۳ قرار است که حس گر لرزشگیر تصویر اعمال شود.

منبع خبری MySmartPrice چندان سابقه دقیق و مطمئنی در ارتباط با پیش بینی طراحی محصولات اپل ندارد، بنابراین این نشت شاید چندان به واقعیت نزدیک نباشد تا زمانی که توسط منابع معتبر دیگر تایید شود. اپل در حال حاضر انتظار می رود در ماه سپتامبر مدل های آیفون ۱۳ را رونمایی کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *