شایعات پیشنهاد می کند که آیپد های نسل ۹ با قیمت مقرون به صرفه احتمالاً در مراسم رونمایی آیفون معرفی خواهند شد

شایعات پیشنهاد می کند که آیپد های نسل ۹ با قیمت مقرون به صرفه احتمالاً در مراسم رونمایی آیفون معرفی خواهند شد

شایعه جدیدی ادعا پیدا می‌کند که اپل ممکن است آیپد های نسل ۹ خود را در روز سه‌شنبه به همراه آیفون جدید رونمایی کند. مراسم ۱۴ سپتامبر اپل که به نام استریمینگ کالیفرنیا نامگذاری شده است به صورت غیر حضوری و به صورت از پیش ضبط شده در موعد مقرر رونمایی محصولات جدید اپل می پردازد.

بر اساس اطلاعات حاصل از یک کاربر که در سایت شبکه اجتماعی چینی به نام فیدیبو منتشر نموده است است، اپل به احتمال زیاد در مراسم رونمایی آیفون ها، آیپد های نسل ۹ جدید را نیز معرفی خواهد نمود. همانطور که قبلاً نیز گزارش شده است آیپد های جدید انتظار می رود که دارای صفحه نمایش ۱۰ اینچی با عملکرد بهبود رسانی شده باشند و به طور کلی برای مقاصد دانشجویی و مشتریانی که به دنبال گزینه های مقرون به صرفه و اقتصادی می گردند طراحی شده است.

این مراسم به نظر می‌رسد که بیشتر برروی معرفی آیفون ۱۳ و اپل واچ های سری ۷ و احتمالا معرفی ایرپاد های نسل جدید متمرکز باشد. اما این امکان هم وجود دارد که اپل برخی از محصولات جدید خود را در کنفرانس های خبری آینده معرفی خواهد نمود. مارک گورمن از طرف دیگر با انتشار گزارش جدیدی پیش بینی نمود که اپل یک مراسم ثانویه در پاییز امسال به طور ویژه برای کامپیوترهای مک و آیپد های جدید برگزار خواهد نمود و احتمالاً بر اساس پیش بینی های این تحلیل گر آیپد نسل ۹ یکی از مدل هایی است که قرار است تا انتهای پاییز امسال معرفی شود.

از دیگر محصولات جدید آیپد می توان به آیپد مینی با طراحی جدید اضافه کرد چند سالی است اپل تغییرات زیادی در طراحی آن اعمال ننموده است. از طرف دیگر بر اساس گزارش منابع خبری AppleTrack آیپد های نسل ۸ در برخی از فروشگاه‌های محلی در ایالات متحده ناموجود شده‌اند و کمبود این آیپد ها از هفته گذشته آثار خود را نشان داد. بر اساس این گزارش برخی از محصولات اپل مانند آیفون و آیپد به دلیل کمبود جهانی قطعات الکترونیک ممکن است دچار تأخیراتی شوند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.