اپل در آستانه شایعات رونمایی ایرپاد استودیو و هوم پاد فروش محصولات مشابه را متوقف کرد

اپل در آستانه شایعات رونمایی ایرپاد استودیو و هوم پاد فروش محصولات مشابه را متوقف کرد

در انتهای ماه سپتامبر اپل فروش آنلاین هدفون ها، ایرفون ها و بلندگو های مارک های مشابه را متوقف نمود. این در حالی است که اپل خود را آماده می کند که محصولات جدید خود را که ایرپاد استودیو و یک مدل مقرون به صرفه هوم پاد به زودی رونمایی کند.

محصولاتی از سازندگان معروف محصولات صوتی نظیر بوز، لاجیتک و سونوز از لیست فروش آنلاین اپل خارج شدند. همین طور از فروشندگان اصلی محصولات اپل خواسته شده است که کلیه محصولات از مارک های مختلف را از قفسه های فروش خارج کنند.

این بدان معنی است اگر در سایت اپل در مورد محصولات هدفون بوز یا لاجیتک سرچ کنید هیچ نشانه ای از این محصولات را پیدا نخواهید کرد. همچنین با سرچ محصولات اسپیکر سونوز سایت اپل محصولات مشابه نظیر هوم پاد یا اسپیکر قابل حمل و نقل بیتس را نشان می دهد.

قبل از این تغییر اپل از فروشندگان اصلی محصولات صوتی برندهای مختلف محسوب می شد. به نظر می رسد اپل در آستانه رونمایی محصولات جدید خود برای تمرکز بیشتر روی فروش محصولات خود و امکان جای بیشتر در قفسه های فروشگاه خود به این تخلیه دست زده است.

بر اساس این گزارش اپل برخی اوقات برای جلوگیری از رقابت کالای مشابه از برند های مختلف فروش آن محصولات را از لیست کالا های خود حذف می کند. برای مثال کمپانی اپل در آستانه رونمایی اپل واچ در سال ۲۰۱۴ فروش ساعت های هوشمند فیتبیت را متوقف نمود.

در هفته های اخیر اپل  همراه با رونمایی  اپل واچ جدید یک محصول از شرکت  میزامو که به اندازه گیری میزان اکسیژن خون مربوط بود را از لیست فروش خود خارج کرد. بر اساس شایعات موجود اپل در آستانه معرفی چند محصول صوتی قرار دارد که قرار است در ماه های اخیر به بازار آیند. از جمله این محصولات اپل ایرپاد استودیو و یک نسخه کوچک تر هوم پاد می باشد.

2 نظر در مورد “اپل در آستانه شایعات رونمایی ایرپاد استودیو و هوم پاد فروش محصولات مشابه را متوقف کرد

  1. اشتراک ها: بر اساس شایعات موجود هوم پاد مینی بزودی رونمایی می شود اما بدون نسل جدید هوم پاد | Texnoli

  2. اشتراک ها: پروسر: ایرپاد استودیو از ۳۵۰ دلار شروع خواهد شد  اما در مراسم هفته بعد اپل معرفی نخواهد شد | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *