شایعات ادعا می‌کنند که مک بوک ایر های آینده از ناچ و فریم های سفید رنگ برخوردار خواهند شد

شایعات ادعا می‌کنند که مک بوک ایر های آینده از ناچ و فریم های سفید رنگ برخوردار خواهند شد

انتظار می رود که اپل بر اساس شایعات مک بوک ایر های آینده را با بخش ناچ، نمایشگرهای مینی ال ای دی و فریم های نازک مشابه با مک بوک پرو های جدید مجهز کند. اما شایعات جدید هم چنین پیشنهاد می کنند که مک ‌بوک ‌ایر های نسل بعدی از فریم های سفید رنگ و همینطور ناچ سفیدرنگ برخوردار خواهند شد و در این مورد دلیل هایی نیز ذکر شده است.

نشت دهنده شناخته شده جان پروسر در ماه می ادعا نمود که مک‌ بوک ایر های با طراحی جدید در رنگ های مختلفی مشابه با آیمک های ۲۴ اینچی کنونی ارائه خواهند شد. از آن موقع تا به حال تحلیلگر شناخته‌شده مینگ چی کو نیز ادای مشابهی را مطرح کرده است و در کنار آن یک نشت دهنده معتبر دیگر نیز بر اساس منابعی که با آن در ارتباط است پیش بینی های مشابهی را در ارتباط با مک‌بوک پروهای آینده و طراحی احتمالی آنها ارائه کرده است.

برخی از این تحلیل گران می گویند که مک بوک ایر های آینده از فریم های  سفید برخوردار خواهند شد درست به مانند فریم های موجود در آی مک های رنگارنگ ۲۴ اینچی که با کیبورد های سفید رنگ هماهنگی داشته باشد. علاوه بر این برخی از این شایعات نیز تاکید می‌کنند که مک بوک ایر های آینده برخی از خصوصیات خود را از مک بوک پرو های جدید ۱۴ و ۱۶ اینچی که به تازگی معرفی شده‌اند الهام خواهند گرفت. خصوصیاتی نظیر تکنولوژی نمایشگر مینی ال ای دی و بخش ناچ که مربوط به دوربین وب کم می‌باشد از آن جمله می‌باشد.

بنابراین با توجه به اینکه مک‌ بوک‌ پرو های کنونی از کیبورد تمام ‌مشکی برخوردار می باشند منطقی می باشد که فریم اطراف صفحه نمایش نیز با آن هماهنگی داشته و به رنگ مشکی باشد.  به همان احتمال این وجود دارد که اگر اپل بخواهد مک‌ بوک ایر های آینده را شبیه به آی مک های جدید با کیبوردهای سفید رنگ ارائه کند بنابراین فریم های دور صفحه نمایش به رنگ سفید با آن هماهنگ بیشتری خواهد داشت.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.