شارژر ۱۲۹ دلاری ماگسیف Duo نمی‌تواند اپل واچ های سری ۷ را با تکنولوژی سریع شارژ کند

شارژر ۱۲۹ دلاری ماگسیف Duo نمی‌تواند اپل واچ های سری ۷ را با تکنولوژی سریع شارژ کند

با آغاز فروش مدل های آیفون ۱۲ در سال پیش اپل شارژر ماگسیف Duo را معرفی نمود که قادر می باشد یک آیفون و اپل باشد در یک زمان واحد شارژ کند. اما در این باره باید گفت که اپل واچ های سری ۷ دارای یک قابلیت شارژ سریع جدید می باشند که احتیاج به سخت افزارهای جدید برای حمایت از این تکنولوژی می باشد و این بدان معناست که اپل واچ های سری ۷ نمی توانند با تکنولوژی شارژ سریع پس از اتصال به شارژر های ما کثیف Duo شارژ شوند.

بنابراین کاربران می‌توانند از آنها به عنوان یک منبع شارژ استاندارد و با سرعت معمولی استفاده کنند. اپل نیز تایید نمود که شارژر ماگسیف Duo قادر نیست به طور سریع اپل واچ های سری ۷ را شارژ کند. این مطلبی است که اپل در سایت پشتیبانی خود امروز بعد از ظهر اضافه نموده است. اما اپل ممکن است که در آینده نسخه به روز رسانی شده از شارژر ماگسیف Duo را معرفی کند که بتواند اپل واچ های سری ۷ را نیز برای شارژ سریع حمایت کند.

اما کاربران اپل واچ های سری ۷  که قبل از این شارژر ماگسیف را تهیه نموده اند ناچارند از سرعت معمولی این شارژرها برای اپل برای این مدل های جدید اپل واچ استفاده کنند. اپل واچ های سری ۷ از جمعه گذشته در حال رسیدن به دست مشتریان می باشد. بزرگ ترین تغییری که در این مدل ها ایجاد شد اضافه شدن اندازه صفحه نمایش و همین طور باریک تر فریم دور صفحه نمایش می باشد که باعث می‌شود فضای زیادی برای نمایش اپلیکیشن ها در صفحه به وجود آید. علاوه بر این اپل در این مدل های جدید از چیپ های جدید و پر سرعت تری استفاده نموده است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.