شارژر وایرلس آیفون ۱۲ با قابلیت مگنت در سطح وب منتشر شد

شارژر وایرلس آیفون ۱۲ با قابلیت مگنت در سطح وب منتشر شد

به گزارش اپل اینسایدر کمپانی امپاو تولید کننده محصولات جانبی ژاپنی امروز محصول جدیدی را معرفی نمود. این وسیله شارژر وایرلس آیفون ۱۲ می باشد که با قابلیت آهن ربایی به وسیله متصل می شود. این کمپانی در تشریح این وسیله جدید می گوید که این شارژر دارای مکانیسم آهن ربایی حلقوی می باشد که کاملا با طراحی آیفون ۱۲ منطبق و هماهنگ است.

این ساختار حلقوی به شارژر امکان می دهد که به آیفون کاملا و محکم متصل شود. این مکانیسم آهن ربائی باعث می شود که عمل شارژ نسبت به شارژر های معمولی با عملکرد بالا تری صورت گیرد. این کمپانی همچنین بیان می دارد که شارژر اخیر برای آیفون های جدید ساخته شده و ممکن است با دیگر گوشی های همراه کار نکند.

این معرفی در حالی صورت می گیرد که در آستانه معرفی آیفون های جدید هستیم و چند ساعتی تا برگزاری مراسم سالانه اپل وقت نمانده است. در مراسم ۱۳ اکتبر اپل انتظار می رود آیفون های جدید را رونمایی نماید. بر اساس نشت های قبلی اپل شارژر و دیگر وسائل جانبی نظیر ایرپاد را در داخل جعبه لحاظ نخواهد کرد. این راه کاری است که از بالا رفتن قیمت آیفون ۱۲ جلوگیری خواهد کرد.

یکی از تازه ترین نشت ها اعلام می کند که ممکن است اپل با کمپانی مگسیو برای ساخت شارژر های وایرلس خود قرار داد بسته باشد. آن شارژر ها نیز انتظار می رود که داری قابلیت اتصال آهن ربائی برای اتصال محکم تر به وسیله باشد. این شارژر ها تحت نام ها مگ سیو شارژر و مگ سیو دو شارژر نام دارند.

چندی پیش نیز نشت دهنده گان دیگر تصاویری شماتیک  از شارژر های وایرلس را نشان دادند که گمان می رود شارژر های آیفون ۱۲ باشد. این شارژر ها نیز ساختار آهن ربائی حلقوی داشتند و و از چند لایه حلقه های مگنت تشکیل می شوند که وظیفه اتصال به وسیله و عملکرد بهتر شارژ را به همراه دارند.

1 نظر در مورد “شارژر وایرلس آیفون ۱۲ با قابلیت مگنت در سطح وب منتشر شد

  1. اشتراک ها: اپل آیفون ۱۲ با قابلیت ۵ جی، چیپ A14 و صفحه نمایش با رزولوشن بیشتر را معرفی نمود. | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *