شارژر همراه MagSafe آیفون ۱۲ ویژگی شارژ معکوس را خواهد گرفت

شارژر همراه MagSafe آیفون ۱۲ ویژگی شارژ معکوس را خواهد گرفت

اپل در حال کار بر روی ساخت پک های باتری سازگار با شارژر همراه می باشدکه بتواند مدل های آیفون ۱۲ را شارژ کند و علاوه بر این دارای ویژگی شارژ معکوس خواهد بود.

این ها پیش بینی هایی است که توسط نشت دهنده معروف اپل جان پروسر امروز ارائه شده است. بر اساس نظر او اپل بر روی دو نوع پک باتری در حال کار کردن و مطالعه است. یکی از آنها مدل استاندارد می باشد و مدل دوم نوع پیشرفته آن است که دارای خصوصیات پیشرفته شارژ معکوس می باشد.

او در مورد شارژ معکوس جزئیات زیادی را در بیان نمی‌کند اما احتمالاً این بدان معنی است که این پک باتری قادر خواهد بود که قادر خواهد بود که یک آیفون ۱۲ را شارژ کند در حالیکه دارد ایرپاد را از طرف دیگر در همان زمان شارژ می کند.

پروسر نسبتاً خوبی در مورد پیش‌بینی تصمیم ها و طرح های اپل دارد ولی همیشه اظهارنظرهای او در واقعیت به وقوع نپیوسته اند. بنابراین میزان اعتماد به این اطلاعات چندان مشخص نیست و باید گزارش‌های دیگری و اطلاعات دقیق‌تری منتشر شود تا بتوان در مورد آن اظهار نظر کرد.

پروسر اعلام می کند که هنوز مطمئن نیست که اگر اپل بخواهد هر دوی این پک های باتری را به بازار ارائه کند و ممکن است آن نسخه‌ای که به بازار عرضه شود دارای ویژگی شارژ معکوس نباشد.

در طول این هفته نیز پروسر قرار است که تصاویر رندر شده ای از این پک های باتری را با برخی از خصوصیات جدیدتر منتشر کند. خبر تصمیم اپل برای ساخت پک های باتری آیفون ۱۲ در اواسط فوریه بعد از منتشر شدن نسخه بتای iOS 14.5 در معرض عموم گذاشته شد. مارک گورمن خبرنگار بلومبرگ در گزارش خود در مورد این پک های باتری به شارژ معکوس و احتمال وجود این تکنولوژی اطلاعاتی را اضافه نمی کند و در همین حد بسنده می‌کند که برخی از مدل‌ها آن ممکن است دارای طراحی داخلی خارجی پلاستیکی به رنگ سفید باشد.

منبع  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *