اپل از کاربران آیفون در مورد آداپتورهای قدیمی نظر سنجی می کند

در میان گزارش های متعدد مبنی بر اینکه اپل دیگر آداپتور برق را در جعبه های آیفون ۱۲ خود که در اواخر سال جاری عرضه خواهد کرد قرار نخواهد داد، به نظر می رسد اپل در حال بررسی از خریداران قدیمی خود است. این سوال را می کند که متوجه شود خریداران آداپتورهای برق آیفون خود چه کاری انجام داده اند.
نظرسنجی های اپل به طور معمول جنبه های بی شماری از محصولات خود را در بر می گیرد ، اما یک کاربر توییتر برزیلی اخیراً خاطرنشان کرد (از طریق سایت ۹to5Mac) که نظرسنجی آیفون که وی دریافت کرده شامل چندین سؤال درباره چگونگی استفاده از شارژر ، از جمله یک مورد خاص در مورد سرنوشت شارژر آیفون ایکس آر قبلی خود است.
ما یک مورد دیگر از این نظرسنجی را ، از کاربر دیگر توییتر برزیلی دریافت کرده ایم ، بنابراین به نظر می رسد ممکن است نظرسنجی اپل محدود به آن کشور باشد. در مورد نفر دوم ، اپل در مورد شارژر آیفون ۷ پلاس قبلی این کاربر سؤال کرد است.

از جمله پاسخ های احتمالی سوال اپل در مورد سرنوشت شارژر قبلی:

  • آن را به یکی از اعضای خانواده یا یکی از دوستان خود داده اید
  • آن را بازیافت کرده اید
  • آن را گم کرده کرده اید
  • دیگر کار نمی کند یا خوب کار نمی کند
  • هنوز هم از آن در خانه استفاده می کنید
  • هنوز از آن خارج از خانه خود استفاده می کنم (به عنوان مثال محل کار ، مدرسه ، مکان دیگر)
  • هنوز هم می خواهیدآن را داشته باشید ، اما از آن استفاده نکنید
  • آن را فروخته و یا با آن داد و ستد کنید

در حالی که هنوز شایعه ای در این مرحله وجود دارد ، ایده اپل از بین بردن آداپتور برق از جعبه آیفون مطمئناً جنجال برانگیز است ، اگرچه برداشتن آداپتور موجب صرفه جویی در مصرف پول اپل ، کاهش ضایعات الکترونیکی و امکان بهره وری بیشتر حمل و نقل خواهد شد. بسیاری از کاربران قبلاً آداپتورهای بی شماری را از خریدهای قبلی آیفون و آیئد دارند ، در حالی که ممکن است برخی دیگر راه حل های شارژ مانند شارژرهای چند پورت یا شارژرهای بی سیم را ترجیح دهند.
به نظر می رسد اپل آداپتور شارژ سریع خود را با قدرت ۲۰ واتی که به عنوان یک لوازم جانبی جداگانه به فروش می رسد ، آماده کرده است. یک نسخه ارتقاء یافته نسبت به آداپتور ۱۸ واتی که هم اکنون درون جعبه آیفون ۱۱ پرو و آیپد پرو موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *