شارژرهای مگ سیف ممکن است روی گارد های چرمی اثرات حلقوی به جای بگذارند

شارژرهای مگ سیف ممکن است روی گارد های چرمی اثرات حلقوی به جای بگذارند

اپل به کاربران هشدار داد که شارژر های جدید مگ سیف ممکن است اثرات حلقوی روی گاردهای های چرمی به جای بگذارند و اضافه نمود که این شارژر های آهن ربایی با آداپتور های ۱۲ واتی نیز سازگاری دارند.

شارژر مگ سیف لوازم جانبی جدیدی است که بصورت آهن ربایی به پشت آیفون ۱۲ یا آیفون ۱۲ پرو متصل می‌شود و باعث شارژ سریع تر وسیله خواهد شد. در سند راهنمای جدیدی که توسط اپل روز جمعه انتشار یافت گفته می شود که اگر کاربران آیفون های خود را در گارد های چرمی نگه دارند در هنگام شارژ با شارژر های سیف روی گارد های آنها ممکن است اثرات حلقوی ایجاد شود. حتی کیس هایی از جنس دیگر نیز ممکن است در اثرتماس با این شارژر تاثیر پذیر باشند.

مک رومرز گزارش می دهد که یک کاربر متوجه شده است که این اثرات حلقوی روی گاردهای سیلیکونی نیز ایجاد خواهد شد. اما هشدار اپل در ارتباط با استفاده از گارد های چرمی آیفون ۱۲ که هنوز به صورت رسمی رونمایی نشده اند می تواند به این معنی باشد که کیس های چرمی ممکن است بیشتر از سایر کیس ها در اثر شارژ با شارژر های مگ سیف پذیر تاثیر باشند. علاوه بر هشدار در ارتباط با استفاده از گارد های چرمی اپل همچنین در مورد چگونگی استفاده از گارد های مکس سیف بهترین پیشنهادات و توصیه های خود را به صورت زیر بیان نموده است.

  •  از قرار دادن کارت اعتباری پاسپورت یا هر گونه کارت با نوارهای مغناطیسی در میان آیفون و شارژرهای خودداری نمایید چرا که این کار نوارهای مغناطیسی موجود در این کارت ها از بین خواهد برد.
  • مراقب دمای آیفون  باشید. اپل می گوید شارژر های سیف می‌توانند باعث گرم‌ تر شدن آیفون شوند  و اگر در هنگام شارژ آیفون بسیار داغ شود توصیه می شود که کاربران آیفون خود را به مکان خنک منتقل نمایند.
  • در هنگام قرار دادن روی شارژرهای مگ سیف مطمئن شوید که آیفون ها به کابل های لایتنینگ متصل  نیستند.

هم چنین اپل بیان می‌دارد که شارژرهای مگ سیف با آداپتور هایی که حداقل ۱۲ وات باشد سازگاری دارند اما اضافه می کند که کاربران اگر می‌خواهند بهترین سرعت شارژ را تجربه نمایند باید از شارژرهای بیست واتی یا بالاتر استفاده نمایند.

منبع

1 نظر در مورد “شارژرهای مگ سیف ممکن است روی گارد های چرمی اثرات حلقوی به جای بگذارند

  1. اشتراک ها: شارژر مگ سیف تنها با آداپتور ۲۰ واتی اپل قادر به شارژ در سرعت کامل 15 وات می باشد | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *