سیستم های عامل watchOS 8.3 و iOS 15.2  قابلیت استفاده از از الکتروکاردیوگرام برای اپل واچ در کشور چین را کسب نمودند

سیستم های عامل watchOS 8.3 و iOS 15.2  قابلیت استفاده از از الکتروکاردیوگرام برای اپل واچ در کشور چین را کسب نمودند

اپل در این هفته  برایتوسعه دهندگان نسخه‌های جدید سیستم های عامل watchOS 8.3 و iOS 15.2 را منتشر نمود که در آنها قابلیت الکتروکاردیوگرام برای کاربران اپل واچ در چین قابل استفاده خواهد بود. زیرا که قبل از این در در طی تابستان مراحل قانونی ثبت مجوز برای استفاده از این ویژگی پزشکی در کشور چین صادر شد. اینها اظهاراتی است که بر اساس منبع خبری ITHome منتشر شده است.

قابلیت الکتروکاردیوگرام برای اپل واچ های سری ۴ و بعد از آن در دسترس می باشد و به کاربران اجازه می‌دهد تا بتوانند به سادگی با قرار دادن انگشت خود بر روی تاج دیجیتالی اپل واچ برای مدت سی ثانیه نوار قلبی و یا الکتروکاردیوگرام خود را بر روی اپل واچ مشاهده کند. در این مورد باید گفت که اپل قبل از اینکه این ویژگی را در هر کشوری فعال کند باید مراحل قانونی ثبت مجوز را طی کندتا بتواند کاربران این کشور بتواند از این ویژگی استفاده کنند.

این ویژگی برای اولین بار در آمریکا در سال ۲۰۱۸ با اپل واچ سری ۴ و کسب مجوز از FDA امکان‌پذیر شد. سیستم های عامل watchOS 8.3 و iOS 15.2 در حال حاضر برای توسعه دهندگان و اشخاصی که عضو تستر های عمومی بتا می باشند قابل دسترس بوده به نظر می‌رسد که در آینده نزدیک برای کاربران عادی نسخه عمومی آن نیز منتشر شود.  سیستم عامل iOS 15.2 دارای چندین ویژگی جدید می باشد که از آن جمله می توان به اعمال طراحی جدید برای بخش نوتیفیکیشن ها و اضافه شدن بخش Voice Plan برای اپل موزیک و همینطور استفاده از یک قابلیت جدید به نام Legacy Contacts اشاره نمود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.