سیستم های عامل ios 15.4 و watchOS 8.5 به شما اجازه می دهد تا یک اپل واچ را با استفاده از آیفون ریستور کنید

سیستم های عامل ios 15.4 و watchOS 8.5 به شما اجازه می دهد تا یک اپل واچ را با استفاده از آیفون ریستور کنید

اپل امروز در صفحه پشتیبانی خود از کلیه تغییرات اعمال شده در سیستم‌های عامل ios 15.4 و watchOS 8 را منتشر نمود که نشان می دهد در سیستم های عامل از ios 15.4 و watchOS 8.5 این امکان این وجود دارد که اپل واچ از طریق یک آیفون ریستور شود.

در اطلاعات مربوط به بخش پشتیبانی این به‌روزرسانی جدید آمده است که اگر اپل واچ از سیستم عامل  watchOS 8.5 و یا جدیدتر برخوردار باشد انیمیشنی در کنار صفحه نمایش ظاهر می شود که اپل واچ و  آیفون را به کنار یکدیگر نشان می دهد و با کاربر بالا انجام مراحل زیر می‌تواند این روند ریستور را انجام دهد

  • اول مطمئن شوید که آیفون در کنار اپل واچ شما قرار گرفته است. آیفون باید از به‌روزرسانی ۱۵.۴ و یا جدیدتر برخوردار باشد و همینطور از طریق وای فای در حالی که بلوتوث روشن است و به صورت قفل گشایی شده در کنار اپل واچ قرار گیرد.
  • اپل واچ را باید روی شارژر قرار دهید. بر روی دکمه کناری یا ساید، دبل کلیک بکنید. این دکمه در زیر تاج دیجیتالی  اپل واچ شما قرار دارد
  • و در نهایت مراحل ظاهر شده در روی آیفون را دنبال کنید.

اگر در هنگام این روند ریستور اختلالی صورت گرفت و به طور کامل انجام نشده اپل سفارش می‌کند که کاربران باید ارتباط وای فای خود را چک کرده و از سرعت آن مطمئن شوند. بخصوص اپل در این مورد می‌گوید که کاربران باید از شبکه ۲.۴ گیگاهرتز به جای ۵ گیگاهرتز استفاده کنند و همینطور از نسخه پروتکل ۸۰۲.۱X که عموما در اتاق هتل ها وجود دارد کاربر استفاده نکند.

اپل همچنین در صفحه پشتیبانی خود یادآور می‌شود که کاربر ممکن است در هنگام این روند یک علامت تعجب قرمز را بر روی صفحه اپل واچ مشاهده کنند که اگر چنین چیزی اتفاق افتاد باید بر روی دکمه کناری اپل واچ دابل کلیک کرده و مجددا مراحل ذکر شده فوق را انجام دهد. اگر به طور مکرر علامت تعجب قرمز ظاهر شد آنها باید به یکی از مراکز پشتیبانی اپل و یا تعمیرگاه های زیر تحت لیسانس این شرکت برای رفع عیب مراجعه کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.