سیری می گوید مراسم بعدی اپل قرار است در ۲۰ آوریل برگزار شود

سیری می گوید مراسم بعدی اپل قرار است در ۲۰ آوریل برگزار شود

چندین کاربر گزارش دادند که وقتی از سیری همیار دیجیتالی اپل در مورد زمان مراسم پیش روی اپل پرسیدند سیری بعضی اوقات می گوید که مراسم بعدی در ۲۰ آوریل در اپل پارک برگزار خواهد شد.

شما نیز می توانید این را خود با وسیله آیفون یا آیپد امتحان کنید و خود از سیری بپرسید و جزئیات بیشتری را از او خواهید شنید. در این مورد فقط زمان و مکان مراسم بعدی اپل توسط سیری اعلام شده است. اما اگر به سایت اپل بروید و به صفحه مراسم معمول اپل سری بزنید در آن‌جا هیچ‌گونه جزئیاتی در مورد این مراسم نخواهید دید.

دو نفر از کارکنان اپل اینسایدر نیز خود با سیری امتحان کردند و جواب های مشابهی را در مورد زمان برگزاری مراسم اپل دریافت کردند. از آنجایی که اپل خود در مورد مراسم WWDC که قرار است در ماه ژوئن به صورت آنلاین برگزار شود رسماً اعلام کرده است، منطقی به نظر می رسد که مراسم بعدی اپل در اپل پارک نیز برگزار شود.

انتظار می رود که اپل از این مراسم برای رونمایی آیپد پرو ۱۱ اینچی و آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی استفاده کند این محصول آخری به نظر می رسد که بر اساس گزارشات دارای تکنولوژی صفحه نمایش مینی ال ای دی جدید باشد. اما گزارش هایی نیز وجود دارد که نشان از وجود برخی مشکلات در تولید این صفحه های نمایش می دهد. و این بدان معنی است که ممکن است این مدل نیز از لحاظ صفحه نمایش با این تکنولوژی های جدید به بازار نیاید.

تکنولوژی جدید صفحه نمایش مینی ال ای دی به دلیل روند تولید بسیار کند و دقت بسیار بالایی که در مراحل ساخت خود نیاز دارد هنوز تولید آن به مرحله ای نرسیده است که بتوان آن را به طور یقین وارد تولید انبوه کرد و از این قرار است که باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا اپل می‌تواند به زودی آیپد پرو های جدید را با این صفحه های نمایش معرفی کند یا نه.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *