سه قاب رنگی جدید برای آیفون ۱۲ در تصاویر نشتی خودش را نشان داد

سه قاب رنگی جدید برای آیفون ۱۲ در تصاویر نشتی خودش را نشان داد

بر اساس تصاویر نشتی جدید انتظار می رود که قاب های سیلیکونی مربوط به آیفون ۱۲ ساخت اپل به زودی به بازار عرضه شوند که شامل سه رنگ جدید می باشد. در پی ادعای نشت دهنده ای که قبلاً ادعا کرده بود که قاب های رنگی آیفون ۱۲ در چهار رنگ مختلف به بازار خواهد آمد، حالا نشت دیگری منتشر شده است که علاوه بر تایید نمودن رنگ قاب های قبلی، سه رنگ جدید را نیز به مجموعه قبلی اضافه می کند.

رنگهای جدید شامل قرمز، آبی سیان یا آبی کمرنگ و همینطور رنگ زرد پررنگ می باشد.  برخلاف نشت قبلی این نشت دهنده برای توصیف رنگ های مختلف ارائه شده در این تصویر از نام های معمول اپل استفاده نکرده است.

اپل هنوز قاب های رنگی آیفون را در کلکسیون بهاره مطابق با هر سال خود ارائه نکرده است. ولی به نظر می رسد که در مراسم ۲۰ آوریل این محصولات نیز معرفی شود. به هر حال در ماه مارس سال قبل اپل به معرفی چند قاب جدید برای مدل های آیفون ۱۱ اقدام نمود.

در مراسم ۲۰ آوریل اپل بر اساس شایعات زیادی که منتشر شده است قصد دارد که آیپد پرو های جدید با تکنولوژی های صفحه نمایش مینی ال ای دی و همین طور آیپد مینی های نسل بعدی و در کنار آن محصول ردیابی اپل که مدت‌هاست انتظار رونمایی آن می‌رود را به بازار معرفی کند.

ایرتگز وسیله ردیابی ساخت اپل باشد که می‌تواند به هر وسیله‌ای به صورت سنجاق متصل شود و قابلیت ارتباط با اپلیکیشن های موجود در آیفون را دارد که کاربران از طریق آن می توانند اشیا گمشده خود را در محیط های بیرونی و یا در خانه پیدا کنند. به نظر می‌رسد که شرایط پندمیک باعث شد که اپل برای رونمایی این محصول که به نظر می رسد که مدت‌هاست آماده عرضه به بازار است اندکی صبر کند. اما احتمال زیادی وجود دارد که در مراسم پیشرو این محصول نیز مورد رونمایی قرار گیرد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *