سفارشات آیپد پرو m1 از حالا آماده برای ارسال می باشند

سفارشات آیپد پرو m1 از حالا آماده برای ارسال می باشند

اپل به زودی آیپد پرو های ام یک  ۱۲.۹ اینچی و ۱۱ اینچی را ارسال خواهد نمود، زیرا که چندین کاربر در توئیتر اعلام نمودند که سفارشات آنها در وب سایت لیبل “آماده سازی برای ارسال” را دریافت کرده است.

تا به حال هنوز هیچ گونه ارسال و یا نوتیفیکیشنی در ارتباط با آن به کاربران گزارش نشده است. اما در آینده نزدیک چنین اتفاقی خواهد افتاد. اپل هنوز تاریخ دقیقی برای تحویل سفارشات مربوط به آیپد پرو های جدید m1 مشخص ننموده است، اما این تبلت ها بر اساس اعلام های اولیه در روز ۲۱ می به دست مشتریان خواهد رسید.

بسیاری از کاربران که در مراحل اولیه پیش سفارش این محصول را انجام داده بودند، برای زمان تحویل تاریخ های ۲۱ می تا ۲۸ می را دریافت کردند و اگر از سفارش ها تا این هفته ارسال شود آن ها می‌توانند در تاریخ ۲۱ می به طور قطع تبلت‌های خود را دریافت کنند. سفارشاتی که در مرحله آماده سازی برای ارسال هستند دیگر قابل کنسل شدن نیستند. اما کلیه محصولات می‌توانند بعد از تحویل  مرجوع داده شوند.

مدل های آیمک و نسل دوم اپل تی وی های ۴k  نیز سفارشات شان در تاریخ های مشابه قرار است که به دست مشتریان برسد و از همین حالا سفارش ها لیبل آماده سازی برای ارسال را دریافت کرده‌اند. در این مورد باید گفت که مدل های ۱۱ اینچی در زمان کمتری ارسال آنها انجام خواهد شد. اپل قصد دارد سفارش های جدید را تا اواخر می یا اوایل جون به دست مشتریان برساند.

آیپد پرو های m۱ از لحاظ طراحی کاملاً یکسان با آیپد های نسل قبلی می باشند اما از لحاظ خصوصیات داخلی باید گفت که آنها دارای چیپ های m1 مشابه با آنچه که در مک بوک ایر ها، مک بوک پرو ها و مک مینی های جدید به کار رفته است می باشند. علاوه بر آن این وسیله دارای قابلیت ارتباطی از طریق تاندربولت نیز می‌باشد.

آیپد پرو های ۱۲.۹ اینچی دارای صفحه نمایش مینی ال ای دی رتینا XDR هستند که باعث می‌شود این وسیله ها اندکی  ضخامت بیشتری را داشته باشند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *