سرویس های جدید اپل تحت عنوان اپل وان در انتظار رونمایی همزمان با معرفی آیفون های جدید در ماه اکتبر

سرویس های جدید اپل تحت عنوان اپل وان در انتظار رونمایی همزمان با معرفی آیفون های جدید در ماه اکتبر

اپل آماده است در ماه اکتبر سرویس های جدیدی را اعلام کند. این سرویس های جدید که همگی تحت عنوان اپل وان نام گذاری می شوند بصورت گروهی با هم به کاربر ارائه شده  و از تخفیف ویژه و تعداد تعرفه های قیمتی متنوعی برخوردار می باشند.

بنا به گزارش بلومبرگ یکی از این سرویس ها شامل ارائه کلاس های فیتنس غیر حضوری می باشد. معرفی این سرویس های جدید در زمان رونمایی آیفون های امسال انجام خواهد. و همان طور که اپل خود تایید کرد رونمایی آیفون های جدید با چند هفته تاخیر انجام خواهد شد.

اپل وان در حقیقت تمامی دیگر سرویس های اپل را تحت یک عنوان واحد گرد هم می آورد. اپل چند سالی است که درآمد قابل قبولی از ارائه سرویس ها و ثبت نام ها حاصل نموده و در پی گسترش این سرویس ها می باشد. همین طور در گزارشی منتشر شده در ماه جون در iOS 13.5.5 کد هایی یافت شد که نشان از بنیان گذاری سرویس های جدید می باشد.

مارک گورکن از بلومبرگ با جزئیات بیشتری نسبت به این سرویس ها صحبت کرده و اضافه می کند که اپل قصد دارد در مبلغ ماهانه سرویس های جدید تا حد ۵ دلار تخفیف قائل شود. بر این اساس بسته پایه که ارزان ترین است شامل حق سرویس اپل تی وی پلاس Apple TV  اپل موزیک Apple Music و Apple Arcade می باشد. و بسته های گران تر شامل سرویس های  Apple News و iCloud می باشد.

اپل در حال حاضر در پی آن است که از حد ۶۰۰ میلیون مشترک ثبت نام کرده تا پایان ۲۰۲۰ گذر کند. اپل باندل یا گروهی کردن سرویس ها تا حد زیادی به اپل کمک می کند که به جای متکی بودن به سرویس های دست چندم به طور مستقیم سرویس های خود را ارائه کند.

2 نظر در مورد “سرویس های جدید اپل تحت عنوان اپل وان در انتظار رونمایی همزمان با معرفی آیفون های جدید در ماه اکتبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *