سرویس‌های اپل تی وی ۴K و اپل تی وی پلاس در ۴ نوامبر در کره‌جنوبی راه‌اندازی خواهد شد

سرویس‌های اپل تی وی ۴K و اپل تی وی پلاس در ۴ نوامبر در کره‌جنوبی راه‌اندازی خواهد شد

بر اساس اعلامیه اپل در روز دوشنبه سرویس اپل تی وی ۴K  در روز چهارم نوامبر در کره جنوبی راه اندازی خواهد شد که بر اساس آن کلیه سرویس های خدماتی تحت استریمینگ ویدیوی تی وی پلاس این شرکت نیز مورد دسترس قرار خواهد گرفت. علاوه بر این که سرویس های اپل تی وی ۴K و اپل تی وی پلاس برای اولین بار در کشور کره جنوبی مورد دسترس قرار می‌گیرد.

کاربران که در این کشور زندگی می کنند می توانند از سرویس‌های اپل تی وی hd و اپل تی وی وان، اپلیکیشن اپل تی وی نیز استفاده کنند. اپل برای اینکه به راه اندازی این سرویس دیجیتالی را جشن بگیرد اقدام به برگزاری مراسم پریمیر از طریق پخش سریال های کره ای محبوب گرفته است. یکی از این شوها  که دکتر برین نام دارد داستانی را روایت می کند که یک دانشمند و جراح مغز از تکنولوژی های جدیدی برای دسترسی به حافظه استفاده می کند تا بتواند به خانواده اش را که در یک حادثه اسرار آمیز صدمه دیده اند را نجات دهد.

دکتر برین یکی از شوهای درامای بین المللی اوریجینال اپل می باشد که در سرویس اپل تی وی پلاس پخش خواهد شد. علاوه بر این اپل همچنین قرار است در آینده شو های دیگری نظیر  Pachinko و Masters of the Air نیز  نیز مورد دسترس قرار دهد. لازم به ذکر است که راه اندازی سرویس اپل تی وی پلاس در کره در مشارکت و همکاری با سرویس‌های اینترنتی محلی به نام SK Broadband انجام خواهد گرفت.

سرویس اپل  تی وی پلاس در کره با قیمت ۶۵۰۰ وون یا معادل ۵.۵ دلار در ماه برای کاربران در دسترس خواهد بود. علاوه بر این سرویس استرینگ دیگری به نام دیزنی پلاس در ۱۲ نوامبر در کل راه اندازی می شود که به همراه آن ۷ سریال کره ای دیگر نیز در دسترسه کاربران قرار خواهد گرفت.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.