ساخت لنز دوربین های آیفون ۱۲ با مشکل کنترل کیفیت مواجه است اما این زمان رونمایی را تغییر نمی دهد

ساخت لنز دوربین های آیفون ۱۲ با مشکل کنترل کیفیت مواجه است اما این زمان رونمایی را تغییر نمی دهد

گزارش جدیدی از مینگ چی کو نشان می دهد پوشش لنز دوربین ها در مدل های آیفون ۱۲ و ۱۲ پرو دچار اشکالات جزیی در مرحله کنترل کیفیت است اما انتظار نمی رود که این مسئله باعث تاخیری در رونمایی آیفون ۱۲ بشود.

این در حالی است که  گزارش منبع دیگر نیز حاکی از وجود برخی اشکالات در تولید صفحه های نمایش اولد برای ساخت آیفون های جدید بود. به گزارش مینگ چی کو در ساخت پوشش لنز های دوربین آیفون ۱۲ برخی ترک خوردگی ها بعضا دیده شده است.

این لنز ها که از نوع واید انگل می باشند در مدل های آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ مکس دیده شده است. این در حقیقت مشکلی جزیی در مرحله ساخت قطعات بحساب می آید اما بهر حال باید رفع شود. با این وجود این باعث نمی شود که در زمان رونمایی آیفون های امسال تاخیری بوجود آید. زیرا کمپانی جنیوس الکترونیک اپتیکال تنها سازنده قطعات دوربین اپل نیست.

بر اساس گزارش مینگ چی کو اپل همچنین از کمپانی لارگان کمک خواهد گرفت که متخصص در ساخت لنز هایی با قابلیت شناسایی اثر انگشت می باشد. در این گزارش مینگ چی کو اشاره‌ای ای به این نمی کند که چقدر زمان طول خواهد کشید تا این مشکل ترک خوردگی در لنز های واید توسط کمپانی جنیوس الکترونیک اپتیکال بر طرف خواهد شد اما این محقق عقیده دارد برای اینکه این کمپانی بتواند رضایت خاطر اپل را جذب کند باید قیمت ساخت قطعات را پایین بیاورد تا از تمایل اپل برای سفارش قطعات به کمپانی های رقیب نظیر لارگان کاسته و در آینده نیز دوباره بتواند یکی از تولید کنندگان اصلی قطعات اپل باشد.

بر اساس آخرین گزارش ها و همان طور که  اپل خود نیز تایید نموده است زمان رونمایی آیفون ۱۲ با تاخیر هایی مواجه خواهد بود و به نظر می رسد با آیفون های جدید با چند هفته تاخیر به بازار معرفی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *